Immár hagyományosan Linzben rendezték meg a nyílt osztrák veterán judobajnokságot, amelyen nagyszerűen szerepeltek az örökifjú magyar judósok, akik hét éremmel térhettek haza.

A Magyar Judomesterek Clubja küldöttsége két arany-, egy ezüst- és három bronzéremmel, valamint egy ötödik helyezéssel zárta a rangos nemzetközi versenyt, az egyesület sportolói ezzel a csapatversenyben a harmadik helyen végeztek.

A judomesterek közül Szőcs László (M5, +100 kg) és Vészi Klára (F4, 70 kg) arany-, Erőss Botond (M3, 100 kg) ezüst-, Pánczél Hunor (M2, 100 kg), Orbán Ferenc (M2, +100 kg) és Erőss Lajos (M3, 90 kg) bronzérmes lett, Szente Loránd (M2, +100 kg) pedig az ötödik helyen végzett. A mieink közül még Bolla Norbert nyert ezüstérmet, az M5-ös kategória +100 kilogrammos súlycsoportjában.