Beringer Fatime aranyat hozott Olaszországból

Három junior Európa-kupa érem mellett a regiánlis diákversenyen gyűjtött medálok sora fémjelezte a KSI SE judósainak elmúlt napjait.

KSI SE: két bajnoki cím Kecskemétről

A kecskeméti Mercedes-Benz Sportakadámia látta vendégül az idei felnőtt első osztályú ob mezőnyét. A KSI SE szakosztálya öt érmet és egy ötödik helyezést gyűjtött be a hosszúra nyúlt nap során.

KSI SE: értékes érmek és helyezések

Jól szerepeltek a KSI SE fiataljai a hazai és nemzetközi megnérettetéseken, de korábbi nagy sikereket is felidéztek ezekben a napokban.

KSI-érmek külföldről és itthonról

Szereztek érmet a KSI SE judósai a római felnőtt European Open-viadalon, a follonicai ifjúsági Európa-kupán és a miskolci EBMEX-kupán egyaránt.

KSI SE: Bajnokok gáláján köszöntötték a legjobbakat

A KSI SE utánpótláskorú versenyzői tavaly 32 érmet nyertek a korosztályos világversenyeken. Az 55 éves sportiskola a legjobbjait köszöntötte a Bajnokok Gáláján.

A nap videója: győzelem a vb-döntőben

Ma ünnepli tizenhatodik születésnapját a magyar judosport legifjabb világbajnoka: Varga Brigitta. A felnőtt és utánpótlás korosztályokat tekintve övé a kilencedik magyar vb-aranyérem.

A nap videója: a KSI SE egyik oszlopos tagja

A KSI SE judo szakosztályának szakedzője huszonöt éve, 1992 októberében csatlakozott az egyesülethez, ma már jobbnál jobb versenyzőket nevel ki, ő Horváth István Dávid.

Sok a siker, kevés a gyerek

Varga Brigitta, a KSI SE tizenhat esztendős judósa az augusztusi chilei korosztályos világbajnokságon nyert aranyérmet. Négy évvel azután, hogy Gercsák Szabina az első magyar ifjúsági vébéaranyat megszerezte.