Felnőtt magyar egyéni bajnoki aranyérmesek (1953–2017)

1. férfi ob, 1953
56 kg (lepkesúly): Urszini Gyula (Bp. Dózsa)
60 kg (légsúly): Horváth Lajos (Bp. Dózsa)
64 kg (pehelysúly): Rajmon Árpád (Bp. Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Rajmon Gyula (Bp. Dózsa)
72 kg (váltósúly): Kinizsi Rudolf (Bp. Honvéd)
78 kg (középsúly): Galla Ferenc (TF Haladás)
84 kg (félnehézsúly): Töttösi Miklós (Bp. Dózsa)


2. férfi ob, 1954
56 kg (lepkesúly):
Urszini Gyula (Bp. Dózsa)
60 kg (légsúly): Horváth Lajos (Bp. Dózsa)
64 kg (pehelysúly): Rajmon Gyula (Bp. Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Rajmon Árpád (Bp. Dózsa)
72 kg (váltósúly): Csaba Béla (Bp. Dózsa)
78 kg (középsúly): Józsai János (Bp. Vörös Lobogó)
84 kg (félnehézsúly): Elmer Miklós (Bp. Dózsa)
+84 kg (nehézsúly): Lévárdi Imre (Bp. Vörös Lobogó)


3. férfi ob, 1955
56 kg (lepkesúly):
Urszini Gyula (Bp. Dózsa)
60 kg (légsúly): Horváth Lajos (Bp. Dózsa)
64 kg (pehelysúly): Rajmon Gyula (Bp. Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Barcsa Zoltán (Bp. Vörös Lobogó)
72 kg (váltósúly): Zatykó László (Bp. Dózsa)
78 kg (középsúly): Hamrik Ferenc (Bp. Honvéd)
84 kg (félnehézsúly): Elmer Miklós (Bp. Dózsa)
+84 kg (nehézsúly): Lévárdi Imre (Bp. Vörös Lobogó)


4. férfi ob, 1956
56 kg (lepkesúly):
Vitányi András (Bp. Vörös Lobogó)
60 kg (légsúly): Horváth Lajos (Bp. Dózsa)
64 kg (pehelysúly): Geiger László (Bp. Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Gyebnár Ferenc (Bp. Dózsa)
72 kg (váltósúly): Zatykó László (Bp. Dózsa)
78 kg (középsúly): Halmágyi Gábor (Bp. Vörös Lobogó)
84 kg (félnehézsúly): Hamrik Ferenc (Bp. Haladás)
+84 kg (nehézsúly): Lévárdi Imre (Bp. Vörös Lobogó)


5. férfi ob, 1957
56 kg (lepkesúly):
Ferenczy Zsigmond (Ú. Dózsa)
60 kg (légsúly): Róth István (Ú. Dózsa)
64 kg (pehelysúly): Rajmon Gyula (Ú. Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Gyebnár Ferenc (Ú. Dózsa)
72 kg (váltósúly): Csaba Béla (SZEAC)
78 kg (középsúly): Geckó Sándor (Ú. Dózsa)
84 kg (félnehézsúly): Mercz Flórián (III. ker. TVE)
+84 kg (nehézsúly): Vincze Dezső (III. ker. TVE)


6. férfi ob, 1958
56 kg (lepkesúly):
Hasszán Gyula (MTK)
60 kg (légsúly): Geiger László (Ú. Dózsa)
64 kg (pehelysúly): Magyari Ernő (Ú. Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Gyebnár Ferenc (Ú. Dózsa)
72 kg (váltósúly): Zatykó László (Ú. Dózsa)
78 kg (középsúly): Hamrik Ferenc (III. ker. TVE)
84 kg (félnehézsúly): Rigó György (MTK)
+84 kg (nehézsúly): Lévárdi Imre (MTK)


7. férfi ob, 1959
56 kg (lepkesúly):
Ferenczy Zsigmond (Ú. Dózsa)
60 kg (légsúly): Dala László (Ú. Dózsa)
64 kg (pehelysúly): Raits Károly (Ú. Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Legény István (MTK)
72 kg (váltósúly): Zatykó László (Ú. Dózsa)
78 kg (középsúly): Hamrik Ferenc (Ú. Dózsa)
84 kg (félnehézsúly): Vincze Dezső (Ú. Dózsa)
+84 kg (nehézsúly): Lévárdi Imre (MTK)


8. férfi ob, 1960
64 kg (pehelysúly):
Tóth Barnabás (MTK)
68 kg (könnyűsúly): Tabányi György (MTK)
72 kg (váltósúly): Galambos Márton (MTK)
78 kg (középsúly): Legény István (MTK)
84 kg (félnehézsúly): Hamrik Ferenc (Ú. Dózsa)
+84 kg (nehézsúly): Horváth István (TF)


9. férfi ob, 1961
64 kg (pehelysúly):
Ferenczy Zsigmond (Ú. Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Geiger László (Ú. Dózsa)
72 kg (váltósúly): Legény István (MTK)
78 kg (középsúly): Gyebnár Ferenc (Ú. Dózsa)
84 kg (félnehézsúly): Vincze Dezső (Ú. Dózsa)
+84 kg (nehézsúly): Dávid Tamás (Ú. Dózsa)
Abszolút: Gyebnár Ferenc (Ú. Dózsa)


10. férfi ob, 1962
60 kg (légsúly):
Raffai József (REMTE)
64 kg (pehelysúly): Dala László (Ú. Dózsa)
72 kg (váltósúly): Galambos Márton (MTK)
78 kg (középsúly): Szénási László (MTK)
84 kg (félnehézsúly): Protzner Kálmán (Ú. Dózsa)
+84 kg (nehézsúly): Kristóf János (Békéscsabai Dózsa)


11. férfi ob, 1963
1. dan:
Pozsár Mihály (MTK)
1. kju: Mercz Flórián (Ú. Dózsa)
2. kju: Bodor Antal (Kecskeméti Dózsa)
3. kju: Horváth György (Pécsi VSK)
4. kju: Mayer György (Tatabánya)
5. kju: Szénási László (MTK)
64 kg (pehelysúly): Erdélyi Károly (Ú. Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Faragó Benjámin (Tatabánya)
72 kg (váltósúly): Nagy Lajos (Kecskeméti Dózsa)
78 kg (középsúly): Pest Gyula (Ú. Dózsa)
84 kg (félnehézsúly): Hortobágyi Tibor (Ú. Dózsa)
+84 kg (nehézsúly): Kristóf János (Békéscsabai Dózsa)
Abszolút: Szénási László (MTK)


12. férfi ob, 1964
63 kg (légsúly):
Erdélyi Károly (HTG Vasas)
70 kg (pehelysúly): Pulai János (Kecskeméti Dózsa)
68 kg (könnyűsúly): Oláh Pál (MTK)
80 kg (középsúly): Havasi Imre (MTK)
93 kg (félnehézsúly): Kristóf János (Békéscsabai Dózsa)
Abszolút: Kristóf János (Békéscsabai Dózsa)


13. férfi ob, 1965
63 kg (pehelysúly):
Faragó Benjámin (Tatabánya)
70 kg (könnyűsúly): Flóri Miklós (Ú. Dózsa)
80 kg (középsúly): Szénási László (MTK)
93 kg (félnehézsúly): Kristóf János (Békéscsabai Dózsa)
+93 kg (nehézsúly): Illés Mihály (Tatabánya)


14. férfi ob, 1966
63 kg (könnyűsúly):
Orai Géza (Bp. Spartacus)
70 kg (félközépsúly): Bodor Antal (Kecskeméti Dózsa)
80 kg (középsúly): Szénási László (MTK)
93 kg (félnehézsúly): Kristóf János (Békéscsabai Dózsa)
+93 kg (nehézsúly): Protzner Kálmán (Ú. Dózsa)


15. férfi ob, 1967
63 kg (könnyűsúly):
Oláh Pál (Ú. Dózsa)
70 kg (félközépsúly): Galambos Márton (MTK)
80 kg (középsúly): Ipacs László (Közgazd. Egyetem)
93 kg (félnehézsúly): Kristóf János (Békéscsabai Dózsa)
+93 kg (nehézsúly): Pozsár Mihály (MTK)


16. férfi ob, 1968
63 kg (könnyűsúly):
Szabó Ferenc (Bp. Spartacus)
70 kg (félközépsúly): Keserű László (Bp. Honvéd)
80 kg (középsúly): Zombori Sándor (Bp. Spartacus)
93 kg (félnehézsúly): Kristóf János (Bp. Spartacus)
+93 kg (nehézsúly): Téglási Ferenc (Ú. Dózsa)


17. férfi ob, 1969
63 kg (könnyűsúly):
Pulai János (Kecskeméti Dózsa)
70 kg (félközépsúly): Hetényi Antal (Bp. Honvéd)
80 kg (középsúly): Ipacs László (Ú. Dózsa)
93 kg (félnehézsúly): Kristóf János (Bp. Spartacus)
+93 kg (nehézsúly): Vincze Dezső (Bp. Spartacus)


18. férfi ob, 1970
63 kg (könnyűsúly):
Szabó Ferenc (Bp. Spartacus)
70 kg (félközépsúly): Oláh Pál (Ú. Dózsa)
80 kg (középsúly): Ipacs László (Ú. Dózsa)
93 kg (félnehézsúly): Varga Ferenc (Csepeli Szabadkikötő)
+93 kg (nehézsúly): Kristóf János (Bp. Spartacus)
Abszolút: Kristóf János (Bp. Spartacus)


19. férfi ob, 1971
63 kg (könnyűsúly):
Szabó Ferenc (Bp. Spartacus)
70 kg (félközépsúly): Szabó Mihály (Bp. Spartacus)
80 kg (középsúly): Ipacs László (Ú. Dózsa)
93 kg (félnehézsúly): Kristóf János (Ú. Dózsa)
+93 kg (nehézsúly): Varga Ferenc (Bp. Honvéd)
Abszolút: Varga Imre (Bp. Spartacus)


20. férfi ob, 1972
63 kg:
Tuncsik József (Bp. Honvéd)
70 kg: Kerekes Sándor (Kecskeméti Dózsa)
80 kg: Ipacs László (Ú. Dózsa)
93 kg: Kristóf János (Ú. Dózsa)
+93 kg: Petrovszki Mihály (Honvéd-Szalvay SE)


21. férfi ob, 1973
63 kg:
Tuncsik József (Bp. Honvéd)
70 kg: Molnár Károly (Bp. Honvéd)
80 kg: Szabó Mihály (Bp. Spartacus)
93 kg: Ipacs László (Ú. Dózsa)
+93 kg: Varga Imre (Bp. Spartacus)
Abszolút: Kiss Endre (Kecskeméti SC)


22. férfi ob, 1974
63 kg:
Tuncsik József (Bp. Honvéd)
70 kg: Pulai János (Kecskeméti SC)
80 kg: Szabó Mihály (Bp. Spartacus)
93 kg: Ipacs László (Ú. Dózsa)
+93 kg: Varga Imre (Bp. Spartacus)
Abszolút: Varga Imre (Bp. Spartacus)


23. férfi ob, 1975
63 kg:
Tuncsik József (Bp. Honvéd)
70 kg: Molnár Károly (Bp. Honvéd)
80 kg: Szabó Mihály (Bp. Spartacus)
93 kg: Ipacs László (Ú. Dózsa)
+93 kg: Varga Imre (Bp. Spartacus)
Abszolút: Ipacs László (Ú. Dózsa)


24. férfi ob, 1976
63 kg:
Patek Károly (Bp. Spartacus)
70 kg: Molnár Károly (Bp. Honvéd)
80 kg: Szabó Mihály (Bp. Spartacus)
93 kg: Ipacs László (Ú. Dózsa)
+93 kg: Varga Imre (Bp. Spartacus)
Abszolút: Varga Imre (Bp. Spartacus)


25. férfi ob, 1977
60 kg:
Petz László (Bp. Honvéd)
65 kg: Tuncsik József (Bp. Honvéd)
71 kg: Molnár Károly (Bp. Honvéd)
78 kg: Tasnádi László (Bp. Honvéd)
86 kg: Kiss Endre (Kecskeméti SC)
95 kg: Hosszú Kálmán (Egri SE)
+95 kg: nem hirdettek bajnokot*
Abszolút: Varga Imre (Bp. Spartacus)
(*A Varga Imre–Petrovszki Mihály döntőben mindkét versenyzőt leléptették)


26. férfi ob, 1978
60 kg:
Petz László (Bp. Honvéd)
65 kg: Patek Károly (Bp. Honvéd)
71 kg: Nagysolymosi Sándor (Kecskeméti SC)
78 kg: Kovács Gábor (Bp. Honvéd)
86 kg: Kiss Endre (Kecskeméti SC)
95 kg: Szepesi István (Ú. Dózsa)
+95 kg: Varga Imre (Bp. Spartacus)
Abszolút: Varga Imre (Bp. Spartacus)


27. férfi ob, 1979
60 kg:
Tóth Béla (Bp. Honvéd)
65 kg: Radnai Csaba (Honvéd-Szalvay SE)
71 kg: Molnár Károly (Bp. Honvéd)
78 kg: Gyáni János (Bp. Honvéd)
86 kg: Szabó Miklós (SZEOL)
95 kg: E. Kovács Károly (Kecskeméti SC)
+95 kg: Varga Imre (Bp. Spartacus)
Abszolút: Ozsvár András (Bp. Honvéd)


28. férfi ob, 1980
60 kg:
Kacsur János (Ú. Dózsa)
65 kg: Mészáros János (Honvéd-Szalvay SE)
71 kg: Molnár Károly (Bp. Honvéd)
78 kg: Hangyási László (Bp. Honvéd)
86 kg: Szabó Miklós (SZEOL AK)
95 kg: E. Kovács János (Kecskeméti SC)
+95 kg: Varga Imre (Bp. Spartacus)
Abszolút: Ozsvár András (Bp. Honvéd)


29. férfi ob, 1981
60 kg:
Schulhof XXXXX (Miskolci VSC)
65 kg: Patek Károly (Bp. Spartacus)
71 kg: Nagysolymosi Sándor (Kecskeméti SC)
78 kg: Németh Károly (Bp. Honvéd)
86 kg: Kiss Endre (Kecskeméti SC)
95 kg: E. Kovács János (Kecskeméti SC)
+95 kg: Ozsvár András (Bp. Honvéd)
Abszolút: Ozsvár András (Bp. Honvéd)


30. férfi ob, 1982
60 kg:
Wágner József (Bp. Honvéd)
65 kg: Patek Károly (Bp. Spartacus)
71 kg: Molnár Károly (Bp. Honvéd)
78 kg: Nagysolymosi Sándor (Kecskeméti SC)
86 kg: Gyáni János (Békéscsaba-Szalvay SE)
95 kg: Molnár Lajos (Bp. Spartacus)
+95 kg: Ozsvár András (Bp. Honvéd)
Abszolút: Ozsvár András (Bp. Honvéd)


31. férfi ob, 1983
60 kg:
Tóth László (Kecskeméti SC)
65 kg: Tóth Béla (Tatabányai BSC)
71 kg: Darok János (Bp. Spartacus)
78 kg: Nagysolymosi Sándor (Kecskeméti SC)
86 kg: Szabó Miklós (Kecskeméti SC)
95 kg: Molnár Lajos (Bp. Spartacus)
+95 kg: Boda János (Ú. Dózsa)
Abszolút: Szepesi István (Ú. Dózsa)


32. férfi és 1. női ob, 1984
Férfiak
60 kg:
Wágner József (Bp. Honvéd)
65 kg: Deák Ferenc (Kecskeméti SC)
71 kg: Hajtós Bertalan (Miskolci VSC)
78 kg: Hangyási László (Szekszárd)
86 kg: Gyáni János (Békéscsaba-Szalvay SE)
95 kg: Szepesi István (Ú. Dózsa)
+95 kg: E. Kovács Károly (Kecskeméti SC)
Abszolút: Szepesi István (Ú. Dózsa)
Nők
48 kg:
Bori Brigitta (Bp. Spartacus)
52 kg: Varga Tünde (Debreceni Dózsa)
56 kg: Uhrin Tünde (Paks)
61 kg: Molnár Zsuzsa (Paks)
66 kg: Kékes Ibolya (Bp. Spartacus)
72 kg: Vájár Brigitta (Paks)
+72 kg: Kardos Andrea (Debreceni Dózsa)
Abszolút: Molnár Zsuzsa (Paks)


33. férfi és 2. női ob, 1985
Férfiak
60 kg:
Tóth László (Kecskeméti SC)
65 kg: Farkas Attila (Bp. Honvéd)
71 kg: Fürjész István (SZEOL AK)
78 kg: Németh Károly (Bp. Spartacus)
86 kg: Tóth László (Ú. Dózsa)
95 kg: E. Kovács János (Kecskeméti SC)
+95 kg: Tolnai László (Bp. Spartacus)
Abszolút: E. Kovács Károly (Kecskeméti SC)
Nők
48 kg:
Dzsula Katalin (Debreceni Dózsa)
52 kg: Molnár Franciska (SZEOL AK)
56 kg: Marschalek Éva (Vác)
61 kg: Kovács Gizella (Bp. Spartacus)
66 kg: Kékes Ibolya (Bp. Spartacus)
72 kg: Papp Éva (Győri Dózsa)
+72 kg: Gránicz Éva (Bp. Honvéd)


34. férfi és 3. női ob, 1986
Férfiak
60 kg:
Wágner József (Bp. Honvéd)
65 kg: Bujkó Tamás (Ú. Dózsa)
71 kg: Deák Ferenc (Kecskeméti SC)
78 kg: Tóth Attila (Ú. Dózsa)
86 kg: Fekete József (Bp. Honvéd)
95 kg: Molnár Lajos (Bp. Spartacus)
+95 kg: Szepesi István (Ú. Dózsa)
Abszolút: Szilágyi Elek (Bp. Spartacus)
Nők
48 kg:
Bella Ildikó (Sopron)
52 kg: Molnár Franciska (SZEOL AK)
56 kg: Hetyei Krisztina (Debreceni Dózsa)
61 kg: Kovács Gizella (Bp. Spartacus)
66 kg: Kékes Ibolya (Bp. Spartacus)
72 kg: Kiss Éva (Bp. Spartacus)
+72 kg: Papp Éva (Debreceni Dózsa)
Abszolút: Kékes Ibolya (Bp. Spartacus)


35. férfi és 4. női ob, 1987
Férfiak
60 kg:
Csernoviczki Csaba (Tatabánya)
65 kg: Farkas Attila (Bp. Honvéd)
71 kg: Nagy Ernő (Honvéd Kilián FSE)
78 kg: Németh Károly (Bp. Spartacus)
86 kg: Tóth László (Ú. Dózsa)
95 kg: Varga István (Bp. Honvéd)
+95 kg: Dubovszky István (Bp. Spartacus)
Abszolút: Dubovszky István (Bp. Spartacus)
Nők
48 kg:
Parragh Katalin (Debreceni Dózsa)
52 kg: Molnár Franciska (SZEOL AK)
56 kg: Hetyei Krisztina (Debreceni Dózsa)
61 kg: Kovács Gizella (Bp. Spartacus)
66 kg: Szokolai Adrienn (Győri Dózsa)
72 kg: Kiss Éva (Bp. Spartacus)
+72 kg: Gránicz Éva (Bp. Honvéd)
Abszolút: Gránicz Éva (Bp. Honvéd)


36. férfi és 5. női ob, 1988
Férfiak
60 kg:
Horváth Zoltán (Ú. Dózsa)
65 kg: Csanády György (Bp. Spartacus)
71 kg: Nagy Ernő (Bp. Honvéd)
78 kg: Csonka József (Debreceni Dózsa)
86 kg: Fekete József (Bp. Honvéd)
95 kg: Gyáni János (Békéscsaba-Szalvay SE)
+95 kg: Dubovszky István (Bp. Spartacus)
Abszolút: Tolnai László (Bp. Spartacus)
Nők
48 kg:
Parragh Katalin (Debreceni Dózsa)
52 kg: Varga Tünde (Debreceni Dózsa)
56 kg: Eisenhut Andrea (Bp. Spartacus)
61 kg: Király Anita (Debreceni Dózsa)
66 kg: Kékes Ibolya (Bp. Spartacus)
72 kg: Vid Gabriella (Bp. Spartacus)
+72 kg: Alasztics Ágnes (Győri Dózsa)
Abszolút: Kékes Ibolya (Bp. Spartacus)


37. férfi és 6. női ob, 1989
Férfiak
60 kg:
Martonosi Imre (Szeged SC)
65 kg: Illyés Miklós (MVSC)
71 kg: Hajtós Bertalan (Bp. Honvéd)
78 kg: Tóth Attila (Ú. Dózsa)
86 kg: Fekete József (Bp. Honvéd)
95 kg: Gyáni János (Békéscsaba-Szalvay SE)
+95 kg: Csősz Imre (Debreceni Dózsa)
Abszolút: Tolnai László (Bp. Spartacus)
Nők
48 kg:
Koltai Andrea (Bp. Spartacus)
52 kg: Pekli Mária (Bajai SC)
56 kg: Bereczki Regina (Debreceni Dózsa)
61 kg: Kovács Gizella (Bp. Spartacus)
66 kg: Loga Gabriella (Pécsi VSK)
72 kg: Bóta Mónika (Eger SE)
+72 kg: Szabados Hajnalka (Pécsi VSK)
Abszolút: Laukó Hajnalka (Szeged SC)


38. férfi és 7. női ob, 1990
Férfiak
60 kg:
Lueff Péter (TFSE)
65 kg: Csák József (Ú. Dózsa)
71 kg: Hajtós Bertalan (Bp. Honvéd)
78 kg: Zsoldos Zsolt (Kecskeméti SC)
86 kg: Fekete József (Bp. Honvéd)
95 kg: Gyáni János (Békéscsaba-Szalvay SE)
+95 kg: Csősz Imre (Debreceni Dózsa)
Nők
44 kg:
Kiss XXXX (Győri Dózsa)*
48 kg: Koltai Andrea (Bp. Spartacus)
52 kg: Parragh Katalin (Debreceni Dózsa)
56 kg: Nagy Zsuzsa (Ú. Dózsa)
61 kg: Király Anita (Ú. Dózsa)
66 kg: Ballér Barbara (Ú. Dózsa)
72 kg: Vid Gabriella (Bp. Spartacus)
+72 kg: Szabados Hajnalka (Pécsi VSK)
(*A súlycsoportban csak egy induló volt.)


39. férfi és 8. női ob, 1991
Férfiak
60 kg:
Tar Mihály (Debreceni Dózsa)
65 kg: Csernoviczki Csaba (Ú. Dózsa)
71 kg: Deák Ferenc (Kecskeméti SC)
78 kg: Zsoldos Zsolt (Kecskeméti SC)
86 kg: Tóth Attila (Ú. Dózsa)
95 kg: Tamás Attila (Bajai JC)
+95 kg: Csoma Gábor (Miskolci VSC)
Nők
44 kg:
Nagy Regina (Bp. Spartacus)
48 kg: Mészáros Krisztina (Bp. Spartacus)
52 kg: Parragh Katalin (Debreceni Dózsa)
56 kg: Pekli Mária (Bajai JC)
61 kg: Bereczki Regina (Ú. Dózsa)
66 kg: Tolmács Anna (Győri Dózsa)
72 kg: Vid Gabriella (Bp. Spartacus)
+72 kg: Gránicz Éva (Bp. Honvéd)


40. férfi és 9. női ob, 1992
Férfiak
60 kg:
Tar Mihály (Debreceni Dózsa)
65 kg: Csák József (UTE-Comex)
71 kg: Molnár Gábor (UTE-Comex)
78 kg: Pusztai István (Miskolci VSC)
86 kg: Szabó Ferenc (Debreceni Dózsa)
95 kg: Sági Tamás (Honvéd-Postabank)
+95 kg: Csoma Gábor (Miskolci VSC)
Nők
44 kg:
Kónya Judit (Paksi Atomerőmű SE)
48 kg: Vészi Klára (Pécsi VSK)
52 kg: Sági Edina (Debreceni SI)
56 kg: Ballér Barbara (Szentes)
61 kg: Tolmács Anna (UTE-Comex)
66 kg: Király Anita (Miskolci VSC)
72 kg: Tamás Ibolya (Bp. Spartacus)
+72 kg: Gránicz Éva (Honvéd-Postabank)


41. férfi és 10. női ob, 1993
Férfiak
60 kg:
Tar Mihály (Debreceni Dózsa)
65 kg: Csák József (UTE-Comex)
71 kg: Fónay Zsolt (Bp. Spartacus)
78 kg: Gulyás István (Bp. Honvéd)
86 kg: Szabó Ferenc (Debreceni Dózsa)
95 kg: Kovács Antal (Paksi Atomerőmű SE)
+95 kg: Csősz Imre (Debreceni Dózsa)
Nők
44 kg:
Domonkos Bernadett (Nagyatád)
48 kg: Vészi Klára (Pécsi VSK)
52 kg: Juhász Eszter (Bp. Honvéd)
56 kg: Pekli Mária (Bajai JC)
61 kg: Csizmadia Eszter (MAC)
66 kg: Soós Rita (Bp. Spartacus)
72 kg: Lámfalusy Anna (Debreceni SI)
+72 kg: Gránicz Éva (Bp. Honvéd)


42. férfi és 11. női ob, 1994
Férfiak
60 kg:
Tar Mihály (Debreceni Dózsa)
65 kg: Csák József (UTE)
71 kg: Cserniviczki Csaba (UTE)
78 kg: Tölgyesi Botond (UTE)
86 kg: Toncs Péter (Bp. Honvéd)
95 kg: Kovács Antal (Paksi Atomerőmű SE)
+95 kg: Csősz Imre (Debreceni Dózsa)
Nők
48 kg:
Gergely Éva (UTE)
52 kg: Jánosi Eszter (Bp. Honvéd)
56 kg: Pekli Mária (Bajai JC)
61 kg: Csizmadia Eszter (MAC)
66 kg: Soós Rita (Bp. Spartacus)
72 kg: Lámfalusy Anna (Debreceni SI)
+72 kg: Gránicz Éva (Bp. Honvéd)


43. férfi és 12. női ob, 1995
Férfiak
60 kg:
Kunyik Zsolt (Miskolci VSC)
65 kg: Csák József (UTE)
71 kg: Haronisz Kosztasz (UTE)
78 kg: Tölgyesi Botond (UTE)
86 kg: Pusztai István (Miskolci VSC)
95 kg: Dévény Gábor (Bp. Honvéd)
+95 kg: Csősz Imre (Debreceni Dózsa)
Nők
48 kg:
Gergely Éva (UTE)
52 kg: Vészi Klára (Pécsi VSK)
56 kg: Pekli Mária (Honvéd Bajai SE)
61 kg: Csizmadia Eszter (MAC)
66 kg: Magyar Renáta (Klauzál DSE)
72 kg: Ballér Barbara (Pollák DSE)
+72 kg: Gránicz Éva (Bp. Honvéd)


44. férfi és 13. női ob, 1996
Férfiak
60 kg:
Büki Péter (Bp. Honvéd)
65 kg: Gosztonyi Zsolt (Bp. Spartacus)
71 kg: Bodnár András (Debreceni Dózsa)
78 kg: Németh Tibor (Szolnoki Rep. TF)
86 kg: Toncs Péter (TFSE)
95 kg: Szász István (Bp. Honvéd)
+95 kg: Csősz Imre (Debreceni Dózsa)
Nők
48 kg:
Nagy Viktória (UTE)
52 kg: Vészi Klára (Pécsi VSK)
56 kg: Pekli Mária (Bajai JC)
61 kg: Csizmadia Eszter (MAC)
66 kg: Soós Rita (Bp. Spartacus)
72 kg: Lámfalusy Anna (Debreceni Dózsa)
+72 kg: Gránicz Éva (Bp. Honvéd)


45. férfi és 14. női ob, 1997
Férfiak
60 kg:
Gizur Erik (UTE)
65 kg: Dallos Konrád (Honvéd-Apenta)
71 kg: Gera Csaba (Honvéd-Apenta)
78 kg: Tölgyesi Krisztián (UTE)
86 kg: Hanzel Henrik (UTE)
95 kg: Kovács Antal (Paksi Atomerőmű SE)
+95 kg: Csősz Imre (Debreceni Dózsa)
Nők
48 kg:
Nagy Viktória (UTE)
52 kg: Till Barbara (Paksi Atomerőmű SE)
56 kg: Kondor Zsófia (Erzsébet SC)
61 kg: Csizmadia Eszter (Honvéd-Apenta)
66 kg: Soós Rita (Bp. Spartacus)
72 kg: Szabó Nikolett (Bp. Spartacus)
+72 kg: Gránicz Éva (Honvéd-Apenta)


46. férfi és 15. női ob, 1998
Férfiak
60 kg:
Gizur Erik (UTE)
66 kg: Csák József (UTE)
73 kg: Illyés Miklós (MVSC-Bonus Eco)
81 kg: Tölgyesi Krisztián (UTE)
90 kg: Szabó Csaba (Szegedi VSE)
100 kg: Kovács Antal (Paksi Atomerőmű SE)
+100 kg: Csősz Imre (Fun Budo Debrecen)
Nők
48 kg:
Domonkos Bernadett (Honvéd-Apenta)
52 kg: Vészi Klára (Pécsi VSK)
57 kg: Till Barbara (Paksi Atomerőmű SE)
63 kg: Csizmadia Eszter (Honvéd-Apenta)
70 kg: Soós Rita (Bp. Spartacus)
78 kg: Szokolai Adrienn (Vitál JC Győr)
+78 kg: Fekete Mónika (Pollák DSE)


47. férfi és 16. női ob, 1999
Férfiak
60 kg:
Varga István (UTE)
66 kg: Neu Gábor (Szegedi VSE)
73 kg: Illyés Miklós (Miskolci VSC)
81 kg: Tölgyesi Krisztián (UTE)
90 kg: Szabó Csaba (Szegedi VSE)
100 kg: Kovács Antal (Paksi Atomerőmű SE)
+100 kg: Csősz Imre (Fun Budo Debrecen)
Nők
48 kg:
Fekete Zsuzsanna (Szajol-Sector)
52 kg: Vészi Klára (Pécsi VSK)
57 kg: Nagy Patrícia (Honvéd-Apenta)
63 kg: Csizmadia Eszter (Honvéd-Apenta)
70 kg: Lámfalusy Anna (Honvéd-Apenta)
78 kg: Gyimes Nikolett (Vitál JC Győr)
+78 kg: Gránicz Éva (Honvéd-Apenta)


48. férfi és 17. női ob, 2000
Férfiak
60 kg:
Kovács Tamás (Honvéd-Kipszer)
66 kg: Dallos Konrád (Honvéd-Kipszer)
73 kg: Bere Tamás (Honvéd-Kipszer)
81 kg: Kanczler István (Paksi Atomerőmű SE)
90 kg: Tölgyesi Botond (UTE)
100 kg: Kosztolánczy György (Honvéd-Kipszer)
+100 kg: Csizmadia Zoltán (Honvéd-Kipszer)
Nők
48 kg:
Fekete Zsuzsanna (Sector-Wadokai)
52 kg: Nagy Viktória (UTE)
57 kg: Szabó Brigitta (CVSE-Geosaurus)
63 kg: Csizmadia Eszter (Honvéd-Kipszer)
70 kg: Lámfalusy Anna (Honvéd-Apenta)
78 kg: Gyimes Nikolett (Széchenyi FSC Győr)
+78 kg: Fekete Klára (Leányvár-KSI)


49. férfi és 18. női ob, 2001
Férfiak
60 kg:
Hannich Péter (Vitál JC Győr)
66 kg: Ungvári Miklós (Kecskeméti JC)
73 kg: Illyés Miklós (Miskolci VSC)
81 kg: Kanczler István (Paksi Atomerőmű SE)
90 kg: Hanzel Henrik (UTE)
100 kg: Kosztolánczy György (Honvéd-Kipszer)
+100 kg: Szilágyi László (KSI)
Nők
48 kg:
Perge Ilona (Sector-Wadokai)
52 kg: Nagy Viktória (UTE)
57 kg: Nagy Patrícia (Dojo No. 1.)
63 kg: Mihalovics Dominika (Győri Nicsi)
70 kg: Sarkadi Mariann (DRSE-DSI)
78 kg: Soós Rita (Józsefvárosi DSE)
+78 kg: Gyimes Nikolett (Széchenyi FSC Győr)


50. férfi és 19. női ob, 2002
Férfiak
60 kg:
Burján László (UTE)
66 kg: Ungvári Miklós (Kecskeméti JC)
73 kg: Bere Tamás (Honvéd-Kipszer)
81 kg: Gera Csaba (Honvéd-Kipszer)
90 kg: Hadfi Dániel (Honvéd-Kipszer)
100 kg: Kosztolánczy György (Honvéd-Kipszer)
+100 kg: Csizmadia Zoltán (Honvéd-Kipszer)
Nők
48 kg:
Perge Ilona (Kecskeméti JC)
52 kg: Nagy Viktória (UTE)
57 kg: Baczkó Bernadett (UTE)
63 kg: Szabó Brigitta (CVSE-Geosaurus)
70 kg: Mészáros Anett (UTE)
78 kg: Soós Rita (Honvéd-Kipszer)
+78 kg: Fekete Mónika (Pollák DSE)


51. férfi és 20. női ob, 2003
Férfiak
60 kg:
Szilágyi Zsolt (DRSE-DSI)
66 kg: Ungvári Miklós (Kecskeméti JC)
73 kg: Braun Ákos (Paksi Atomerőmű SE)
81 kg: Gera Csaba (Honvéd-Kipszer)
90 kg: Szaszkó Ákos (UTE)
100 kg: Kovács Antal (Paksi Atomerőmű SE)
+100 kg: Csizmadia Zoltán (Honvéd-Kipszer)
Nők
48 kg:
Perge Ilona (Kecskeméti JC)
52 kg: Nagy Viktória (UTE)
57 kg: Baczkó Bernadett (UTE)
63 kg: Bejczi Zsuzsa (Koroncó)
70 kg: Mészáros Anett (UTE)
78 kg: Soós Rita (Honvéd-Kipszer)
+78 kg: Horváth Bernadett (Titán JC)


52. férfi és 21. női ob, 2004
Férfiak
60 kg:
Burján László (UTE)
66 kg: Neu Gábor (Honvéd-Kipszer)
73 kg: Madarász Attila (DRSE-DSI)
81 kg: Bere Tamás (Honvéd-Kipszer)
90 kg: Rajcsányi Gergő (UTE)
100 kg: Hadfi Dániel (TFSE)
+100 kg: Kosztolánczy György (Miskolci VSC)
Nők
48 kg:
Perge Ilona (Kecskeméti JC)
52 kg: Tóth Lilla (UTE)
57 kg: Baczkó Bernadett (UTE)
63 kg: Gubek Zsófia (UTE)
70 kg: Mészáros Anett (UTE)
78 kg: Cserháti Eszter (UTE)
+78 kg: Gránicz Éva (Kecskeméti JC)


53. férfi és 22. női ob, 2005
Férfiak
60 kg:
Burján László (UTE)
66 kg: Neu Gábor (Honvéd-Kipszer)
73 kg: Braun Ákos (Paksi Atomerőmű SE)
81 kg: Kállai Zoltán (Kecskeméti JC)
90 kg: Szabó Csaba (SZJSE)
100 kg: Kosztolánczy György (Miskolci VSC)
+100 kg: Szász István (KSI)
Nők
48 kg:
Perge Ilona (Kecskeméti JC)
52 kg: Karakas Hedvig (Wadokai)
57 kg: Baczkó Bernadett (KSI)
63 kg: Bősz Anett (Honvéd-Kipszer)
70 kg: Szabó Brigitta (Tatai Hermann DSE)
78 kg: Tamási Ibolya (UTE)
+78 kg: Horváth Bernadett (Judo SZK)


54. férfi és 23. női ob, 2006Férfiak
60 kg:
Hardi Tamás (KSI)
66 kg: Burján László (UTE)
73 kg: Ungvári Miklós (Kecskeméti JC)
81 kg: Kállai Zoltán (Kecskeméti JC)
90 kg: Németh Tamás (Honvéd-Kipszer)
100 kg: Ledényi Levente (Honvéd-Kipszer)
+100 kg: Szabó Csaba (SZJSE)
Nők
48 kg:
Csernoviczki Éva (Tatabánya-Herman DSE)
52 kg: Karakas Hedvig (Wadokai JC)
57 kg: Baczkó Bernadett (KSI)
63 kg: Gáspár Eszter (Miskolci VSC)
70 kg: Budai Anita (Honvéd-Kipszer-Kaposvár)
78 kg: Halász Tímea (Hírös JC)
+78 kg: Tamási Ibolya (UTE)


55. férfi és 24. női ob, 2007
Férfiak
60 kg:
Szabó Tibor (Savaria JC)
66 kg: Ungvári Miklós (Kecskeméti JC)
73 kg: Braun Ákos (Paksi Atomerőmű SE)
81 kg: Gera Csaba (Honvéd-Kipszer)
90 kg: Németh Tamás (TFSE-Honvéd-Kipszer)
100 kg: Farkas Bálint (TFSE-Honvéd-Kipszer)
+100 kg: Csizmadia Zoltán (Honvéd-Kipszer)
Nők
48 kg:
Erdélyi Lilla (Wadokai JC)
52 kg: Ónody Beáta (Tatai HAC-Herman DSE)
57 kg: Baczkó Bernadett (KSI SE)
63 kg: Kákonyi Ninetta (UTE)
70 kg: Mészáros Anett (Paksi Atomerőmű SE)
78 kg: Halász Tímea (Hírös JSE)
+78 kg: Soós Rita (Honvéd-Kipszer)


56. férfi és 25. női ob, 2008
Férfiak
60 kg:
Hammer Erik (Bajai JC)
66 kg: Gorjánácz Zsolt (UTE)
73 kg: Ungvári Attila (Ceglédi VSE)
81 kg: Csoknyai László (Paksi Atomerőmű SE)
90 kg: Madarász Tamás (Debreceni SC-SI)
100 kg: Farkas Bálint (TFSE-Honvéd-Kipszer)
+100 kg: Bor Barna (Paksi Atomerőmű SE)
Nők
48 kg:
Kiss Renáta (KSI SE)
52 kg: Maros Barbara (KSI SE)
57 kg: Karakas Hedvig (Miskolci VSC)
63 kg: Szabó Franciska (UTE-Egerág)
70 kg: Joó Abigél (KSI SE)
78 kg: Bodó Bernadett (Pécsi VSK)
+78 kg: Dr. Lombosi Melinda (Pápai SE


57. férfi és 26. női ob, 2009
Férfiak
60 kg:
Majer Tibor (Ceglédi VSE)
66 kg: Burján László (UTE)
73 kg: Urbancsok Tamás (Honvéd-Kipszer)
81 kg: Krizsán Szabolcs (Honvéd-Kipszer)
90 kg: Ledényi Levente (Honvéd-Kipszer)
100 kg: Farkas Bálint (TFSE)
+100 kg: Bor Barna (Paksi Atomerőmű SE)
Nők
48 kg:
Kiss Renáta (UTE)
52 kg: Maros Barbara (KSI SE)
57 kg: Bók Viktória (Leányvár)
63 kg: Baczkó Bernadett (KSI SE)
70 kg: Joó Abigél (KSI SE)
78 kg: Tamás Ibolya (UTE)
+78 kg: Csabai Blanka (Judo SZK)

58. férfi és 27. női ob, 2010
Férfiak
60 kg:
Hammer Erik (Bajai JC)
66 kg: Gorjánácz Zsolt (UTE)
73 kg: Ungvári Miklós (MTK-Erzsébetváros)
81 kg: Ungvári Attila (Ceglédi VSE)
90 kg: Kállai Zoltán (Bajai JC)
100 kg: Farkas Bálint (TFSE)
+100 kg: Csizmadia Zoltán (Honvéd-Kipex)
Nők
48 kg:
Kiss Renáta (UTE)
52 kg: Keliger Bernadett (Albertirsa SE)
57 kg: Szabó Katinka (Leányvár-Egerági Üstökös SE)
63 kg: Gáspár Eszter (Miskolci VSC)
70 kg: Mihovics Szabina (Nagykanizsai TE 1866)
78 kg: Joó Abigél (KSI SE)
+78 kg: Tamás Ibolya (UTE)


59. férfi és 28. női ob, 2011
Férfiak
60 kg:
Majer Tibor (Restart-Ceglédi VSE)
66 kg: Juracsek László (KSI SE)
73 kg: Herédi Ákos (Margitszigeti AC)
81 kg: Csoknyai László (Paksi Atomerőmű SE)
90 kg: Tóth Krisztián (KSI SE)
100 kg: Kaszás András (Honvéd-Kipex)
+100 kg: Petró-Józsa Ákos (Paksi Atomerőmű SE)
Nők
48 kg:
Erdélyi Lilla (Ippon Judo Tatabánya-Leányvár)
52 kg: Csernoviczki Éva (Ippon Judo Tatabánya)
57 kg: Szabó Katinka (Leányvár-Egerági Üstökös SE)
63 kg: Baczkó Bernadett (KSI SE)
70 kg: Szabó Franciska (Leányvár-Egerági Üstökös SE)
78 kg: Joó Abigél (KSI SE)
+78 kg: Nagy Kitti (Szegedi JSE)


60. férfi és 29. női ob, 2012
Férfiak
60 kg: Csizovszky Ferenc (KSI SE)
66 kg: Zámbori Bence (Honvéd-Kipex)
73 kg: Kiss Norbert (Atomerőmű SE)
81 kg: Csoknyai László (Atomerőmű SE)
90 kg: Tóth Krisztián (KSI SE)
100 kg: Vér Gábor (Honvéd-Kipex)
+100 kg: Bor Barna (Atomerőmű SE)
Nők
48 kg: Kiss Renáta (UTE)
52 kg: Balogh Daniella (Mohácsi TE)
57 kg: Szabó Katinka (Leányvár-Egerági Üstökös SE)
63 kg: Baczkó Bernadett (KSI SE)
70 kg: Szabó Franciska (Leányvár-Egerági Üstökös SE)
78 kg: Nagy Kitti (Szegedi JSE)
+78 kg: Kárpáti Emese (Kaposvár)


61. férfi és 30. női ob, 2013
FÉRFIAK
60 KG: Majer Tibor (Közgép-Ceglédi VSE)
66 KG: Burján László (Budaörsi SC)
73 KG: Ungvári Miklós (Közgép-Ceglédi VSE)
81 KG: Bürgés Milán (Szegedi JSE)
90 KG: Tóth Krisztián (KSI SE)
100 KG: Kaszás András (Honvéd-Kipex)
+100 KG: Demeter Bendegúz (Kaposvári NASE)
NŐK
48 KG: Pupp Réka (Atomerőmű SE)
52 KG: Tóth Patrícia (Ippon Judo Tatabánya)
57 KG: Maros Barbara (KSI SE)
63 KG: Karakas Hedvig (Honvéd-Kipex)
70 KG: Szabó Franciska (Leányvár-Egerági Üstökös SE)
78 KG: Joó Abigél (KSI SE)
+78 KG: Kárpáti Emese (Kaposvári NASE)


62. férfi és 31. női ob, 2014
FÉRFIAK
60 KG: Majer Tibor (Közgép-Ceglédi VSE)
66 KG: Takács Márton (KSI SE)
73 KG: Kiss Norbert (Atomerőmű SE)
81 KG: Csoknyai László (Atomerőmű SE)
90 KG: Tóth Krisztián (KSI SE)
100 KG: Cirjenics Miklós (Atomerőmű SE)
+100 KG: Bor Barna (Atomerőmű SE)
NŐK
48 KG: Pupp Réka (Atomerőmű SE)
52 KG: Polgár Luca (Atomerőmű SE)
57 KG: Maros Barbara (Honvéd-Kipex)
63 KG: Karakas Hedvig (Honvéd-Kipex)
70 KG: Szabó Franciska (Varga Cseppek)
78 KG: Joó Abigél (KSI SE)
+78 KG: Kárpáti Emese (Kaposvári NASE-KSI SE)


63. férfi és 32. női ob, 2015
FÉRFIAK
60 KG: Szabó Csaba (Kecskeméti JC)
66 KG: Gorjánácz Zsolt (UTE)
73 KG: Bürgés Milán (Szegedi JSE)
81 KG: ifj. Nagysolymosi Sándor (Zalaegerszegi JSE)
90 KG: Tóth Krisztián (KSI SE)
100 KG: Fogasy Gergő (BHSE)
+100 KG: Bor Barna (Atomerőmű SE)
NŐK
48 KG: Novák Szilvia (Kaposvári JK)
52 KG: Szabó Katinka (Varga Cseppek)
57 KG: Balogh Daniela (Mohácsi TE)
63 KG: Szabó Franciska (Békés Megyei Kano JSE)
70 KG: Gercsák Szabina (Hell-Miskolci JC)
78 KG: Joó Abigél (KSI SE)
+78 KG: Varga Réka (Ippon Judo Tatabánya)


64. férfi és 33. női ob, 2016
FÉRFIAK
60 KG: Pongrácz Bence (UTE)
66 KG: Végvári Martin (Mogyi-Bajai JC)
73 KG: Szabó Frigyes (Leányvár SE)
81 KG: Köller Milán (Mogyi-Bajai JC)
90 KG: Kordély Péter (BHSE)
100 KG: Ömböli Renátó (Budaörsi SC)
+100 KG: Bor Barna (Atomerőmű SE)
NŐK
48 KG: Ábrahám Titanilla (Ippon Judo Tatabánya)
52 KG: Őzbas Szofi (Ceglédi VSE)
57 KG: Balogh Daniela (BHSE)
63 KG: Polyák Krisztina (Budaörsi SC)
70 KG: Gercsák Szabina (Hell-Miskolci JC)
78 KG: Joó Abigél (KSI SE)
+78 KG: Kárpáti Emese (KSI SE)


65. férfi és 34. női ob, 2017
FÉRFIAK
60 KG: Szabó Csaba (Kecskeméti JC)
66 KG: Burján László (Budaörsi SC)
73 KG: Szabó Frigyes (Leányvár SE)
81 KG: Csoknyai László (Atomerőmű SE)
90 KG: Vér Gábor (BHSE)
100 KG: Cirjenics Miklós (Atomerőmű SE)
+100 KG: Demeter Bendegúz (Kaposvári JK)
NŐK
48 KG: Erdélyi Lilla (Budaörsi SC)
52 KG: Knetig Emőke (Mogyi-Bajai JC)
57 KG: Kovács Kitti (KSI SE)
63 KG: Szilli Nóra (Győri AC)
70 KG: Gercsák Szabina (Miskolci JC)
78 KG: Joó Abigél (KSI SE)
+78 KG: Szigetvári Mercédesz (Mogyi-Bajai JC)