jibanner ksi3

A KSI SE judósai tatamira léptek a Szegeden megrendezett felnőtt és junior Magyar Kupán, illetve az ifjúsági országos bajnokságon, valamint a BRJSZ regionális rangsorversenyén is.

A felnőtt és junior Magyar Kupára Szegeden került sor, három érmet és további egy pontszerző helyezést értek el a klub sportolói. Sági Nikolett (78 kg) arany-, Péter Fruzsina (63 kg) és Huszár Regina (+78 kg) bronzérmet szerzett, Domoszlai Zolta (81 kg) pedig az ötödik helyen zárt.

Ugyancsak a szegedi Városi Sportcsarnokban rendezték meg az ifjúsági országos bajnokságot, amelyen sajnálatos sérülések és betegség miatt Huszár Regina (+70 kg) volt a KSI egyetlen indulója, aki bajnoki bronzérmet vehetett át az eredményhirdetésnél.

A serdülő és diák korcsoportok számára rendezett regionális rangsorversenyt a Budapesti Regionális Judo Szövetség. A Horváth István Judocsarnokban öt érem mellett további három pontszerző helyezést gyűjtöttek a KSI fiataljai.