Az év első versenyének az UTE judoterme adott otthont, a Kecskeméti Judo Club-Kecskeméti Sportiskola két érmet és két pontszerző helyet hozott a felnőtt és junior országos rangsorversenyről.

Cseh Márk és Nagysolymosi Tibor tanítványai közül Csillag István a 73 kilogrammban öt küzdelem árán állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Pisti nagyot menetelt a sűrű mezőnyben és jó példával szolgált a fiataloknak, hiszen már az érettebb korosztályhoz tartozik. Fiatalabb versenyzőinknek is sok segítséget nyújt tanácsaival és rendszeres edzés látogatásával – olvashatjuk a KJC honlapján.

A 60 kilogrammban Makány Ádám ezüstérmet nyert, Godó Zsófia a 78 kilóban és M. Kiss József a 90 kilogrammban az ötödik helyen végzett.