Sikeresen szerepeltek a Leányvári SE judósai az Újpesten megrendezett Budapest-kupán, Közép-Európa egyik legnagyobb utánpótlásversenyén, amelyen huszonhárom ország ezerötszáz judokája lépett tatamira.

A kétnapos esemény keretében megrendezett U23-as nyílt magyar bajnokságon a 90 kilogrammos Veres Attila a hetedik helyen végzett, akárcsak a Budapest-kupa ifjúsági versenyében a +70 kilogrammban szereplő Veres Nikolett.

Győrben, az Olimpiai Sportparkban rendezték meg a Hungarian Masters Opent, a nyílt veterán magyar bajnokságon tizenkét ország kétszázhuszonhét judósa vett részt. Az F1-es korcsoport 70 kilogrammosai között Kovácsné Földvári-Nagy Kinga lett a magyar bajnok, az M1 81 kilogrammos súlycsoportjában pedig Kovács Krisztián állhatott fel a dobogó harmadik fokára.