Érmekkel tértek haza a kecskeméti junior országos bajnokságról a Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola judósai, a megméretésen Kelemen Adél, Mondok Viktória és Hoffer Norbert is dobogóra állhatott. A Szoljon beszámolója.

Március első hétvégéjén Kecskeméten rendezték a junior országos bajnokságot, amelyen három érmet is szereztek a Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola versenyzői. A női 63 kilogrammos súlycsoportban Kelemen Adél nem talált legyőzőre, így a verseny végén a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

A 78 kilogrammosok közt Mondok Viktória csak a döntőben szenvedett vereséget, így ezüstéremmel térhetett haza. A fiúknál a 90 kilogrammos kategóriában Hoffer Norbert a harmadik helyen végzett, a 66 kilogrammban pedig Csajbók Barnabás hetedikként zárta az országos bajnokságot.