Akárcsak a legutóbbi hét világverseny, olimpia, világ- és Európa-bajnokság idején, április végén is tippversenyt hirdetett a Judoinfo. A cseljabinszki Európa-bajnokság érmeseire lehetett tippelni, judós nyereményekért. Kiss Norbert volt a legügyesebb.

A Judoshop.hu felajánlott nyereményei

A cseljabinszki Európa-bajnokság idején is játékra hívtuk olvasóinkat, a tippelési kedvet judós nyereményekkel igyekeztünk fokozni. A Judoshop.hu egy Mizuno-táskát, egy adidas fekete övet, valamint egy pólót ad a legjobbaknak, és kisorsoltunk három Judoinfo-pólót is a résztvevők között.

A legügyesebben Kiss Norbert tippelt az Európa-bajnokság során, tizennyolc telitalálat mellett tizenkét további dobogóst nevezett meg sikeresen, így jelentős előnnyel, 66 ponttal ő nyerte tippversenyünket, és az ezért járó Mizuno-táskát. A második helyen 61 ponttal Kiss Gábor zárt, ő kapja az adidas fekete övet, míg a harmadik helyen Gard Richárd és Stadler Ádám (58-58 pont) osztozott, mindketten Judo Evolution-pólót nyertek.

A sorsolásnál Árpási Róbert, a Judoshop.hu és Szántó Szilárd nevét húztuk ki a résztvevők közül, nekik egy-egy Judoinfo-pólót küldünk.

Minden résztvevőnek köszönjük a játékot, kevesebb mint három hónap múlva újra játszani fogunk, méghozzá a sport legnagyobb eseménye, a londoni nyári olimpia idején!