Ifjúsági országos bajnokságon léptek tatamira Veszprémben a Pécsi VSK judoszakosztályának serdülő és ifjúsági korosztályú versenyzői. A serdülőknek kihívás volt a magasabb korosztályban versenyezni. A küzdelmek jó alapot adtak a további munka tervezéséhez, és a saját korcsoportú versenyeire való felkészüléshez.

Pál Alexa a 40 kilogrammban ötödik, Böngyik Anna a 48 kilogrammban a hetedik helyen végzett, így két pontszerző hellyel zárták a versenyt a pécsi sportolók.

A diák A- és B-korosztályú kategóriákban is elkezdődtek a versenyek, és mindjárt öt dobogós helyezéssel térhettek haza a PVSK judósai a debreceni országos versenyről. A szakosztály nyolc diák korosztályú versenyzője lépett tatamira Debrecenben, a diák A- és B-korcsoportos Magyar Kupán, a kis judokák a hosszú versenynap után egy arany-, egy ezüst- és három bronzéremmel térhettek haza, s a dobogós helyek mellé még egy ötödik és egy hetedik helyezés is jutott nekik.