Szeptember 9-én az Euroliga szegedi állomásán, a Csaba Béla-emlékversenyen újra tatamira léptek a Nippon Sport Judo Club judokái. A nyári alapozás után tehát ismét versenyen adhattak számot tudásukból a fiatalok.

A diák A-korcsoportos Alacsony Petra aranyérmet szerzett az U16-osok között, a 48 kilogrammos kategóriában. A diák B-korcsoport 35 kilogrammos mezőnyében négy nipponos küzdött az érmekért, s végül mindannyian a legjobb hét között végeztek.

Nagy Patrícia irányításával ismét bizonyították a judokák rátermettségüket: három arany- és három bronzéremmel, valamint három pontszerző helyezéssel zárták a tornát. Az egész csapat igazán szépen, összeszedetten dolgozott.

Nippon Sport JC egyéni eredmények:
Aranyérmes:
Alacsony Petra, Kovács Márk, Tölgyesi Bende
Bronzérmes: Alacsony Levente, Bíró Benedek, Havas Balázs
Ötödik helyezett: Bánki Milán, Koroly Ádám
Hetedik helyezett: Ferencz Barnabás
Helyezetlenül zárt, de szépen helytállt: Halász Áron, Sanyikovách Sebő, Szánti Gábor

„Nagyon tetszett, ahogyan a srácok dolgoztak, csak így tovább!” – fejezte ki örömét Nagy Patrícia vezetőedző.