Start Date: 2017. november 25., szombat 9:00
Categories: Serdülõ naptár*

FIÚK

36 KG (20 Induló)
1. Koller Balázs (Kaposvári USE)
2. Salamon Máté (BHSE)
3. Plank Attila (BHSE)
3. Schneider Barnabás (Kaposvári USE)
5. Burda Péter (Óbudai JC)
5. Magyar Attila (Debreceni SC-SI)
7. Póka Patrik (Tori JC)
7. Schneider Ákos (Kaposvári USE)

40 KG (20 Induló)
1. Őzbas Yasin (Ceglédi VSE)
2. Farkas Zsombor (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Vég Milán (Ceglédi VSE)
3. Pusztai Botond (Debreceni SC-SI)
5. Kalász Ádám (KSI SE)
5. Teidl Bendegúz (Vitál JK)
7. Herczeg Zsombor (Nagykanizsai JK)
7. Bodzsár Béla (Kőrös Judo SE)

45 KG (24 Induló)
1. Barczikay Ákos (Óbudai JC)
2. Pomázi Dominik (Ceglédi VSE)
3. Gábor Áron (Judo SZK)
3. Tóth Richárd (Ászok JC)
5. Nagy Bence (Domaszék)
5. Lengyel Miksa Mihály (Samurai JC)
7. Zelcsényi Miklós (UTE)
7. Döbrösy Álmos (OLC-T Trans Gemenc JK)

50 KG (26 Induló)
1. Farkas Bence (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Kovács Bence Ferenc (Ippon Judo Tatabánya)
3. Kőszegi Levente (Pécsi VSK)
3. Dudás Morgan (Samurai JC)
5. Rácz Bálint (Pécsi VSK)
5. Mozsolits Bence (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Szebeni Botond (Budafoki KSE)
7. Csányi Tamás (Szegedi Judo SE)

55 KG (24 Induló)
1. Bóka Botond (Szegedi Judo SE)
2. Kovács Attila Dávid (Ippon Judo Tatabánya)
3. Szabó Áron (Ippon Judo Tatabánya)
3. Sztankó Dániel (Óbudai JC)
5. Kékesi Levente Róbert (Kecskeméti JC)
5. Rottenstein Botond (Egri VSI)
7. Jaksa Ákos (Kecskeméti JC)
7. Filákovity Martin (Rákosvidéke Hajtós DSE)

60 KG (20 Induló)
1. Pokk Armand (Ippon Judo Tatabánya)
2. Kittler Rudolf Kevin (KSI SE)
3. Demeter Bendegúz (BHSE)
3. Bakó Huba (UTE)
5. Varga Márton Antal (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Stan Dominik (Miskolci JC)
7. Zsadányi Zsolt (Kecskeméti JC)
7. Kerekes Patrik (Ceglédi VSE)

66 KG (20 Induló)
1. Kőgyesi Gábor (Ceglédi VSE)
2. Vadócz Károly (Judo SZK)
3. Sebestyén András Szilveszter (Vasas Judo)
3. Szőcs Botond (BHSE)
5. Sárközi Márton (Miskolci VSC)
5. Mentes Péter (Erdőkertes JSE)
7. Kenderesi Péter (Pécsi VSK)
7. Hangya Gergő (BHSE)

73 KG (12 Induló)
1. Ménesi Gergő (Szegedi Judo SE)
2. Balog Máté Tamás (UTE)
3. Miklósvölgyi Dániel Ferenc (Ippon Judo Tatabánya)
3. Parádi Balázs (Egri VSI)
5. Papp Bálint (Debreceni SC-SI)
5. Kiss Nándor Roland (Miskolci JC)
7. Őze Olivér (Kaposvári USE)
7. Antal Renátó János (Gödöllői JK)

81 KG (9 Induló)
1. Antal Erik (UTE)
2. Guzsván Csaba (KSI SE)
3. Molnár Szabolcs (Kőrös Judo SE)
3. Vargha Zsolt (Diósd)
5. Schönberger Máté (Pécsi KSE)
5. Kappermayer Milán (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Ligeti Márk (Pécsi VSK)

+81 KG (10 Induló)
1. Sári Patrik (BHSE)
2. Lipóczy István Dániel (Kecskeméti JC)
3. Kövecsi Marcell (Tori JC)
3. Bosch Hunor (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Ország Dávid (Szatymaz)
5. Szentgyörgyi Gábor (Görbeország TE)
7. Weisz István Máté (Delta SE)
7. Udvari Zsolt (Pécsi VSK)


LÁNYOK

36 KG (8 Induló)
1. Hornyánszki Lilla (Atomerőmű SE)
2. Mamira Luca (Pestlőrinc-Kassa SE)
3. Pál Alexa (Pécsi VSK)
3. Szeleczki Szabina (Ceglédi VSE)
5. Csörgő Dorina (Szolnoki Spc-Sportiskola)
5. Bordács Anikó (Zalaegerszeg)
7. Krápecz Natasa (Nagyatád)
7. Sánta Brigitta (Domaszék)

40 KG (10 Induló)
1. Bodnár Emese (Ászok JC)
2. Horváth Luca (Kőrös Judo SE)
3. Berlik Dorottya (Toto Sport SE)
3. Molnár Ajsa (Siklós SE)
5. Nagy Virág (Görbeország TE)
5. Száraz Csenge (Atomerőmű SE)
7. Gönczi Mirtill (Debreceni SC-SI)
7. Gönczi Dorina (Debreceni SC-SI)

44 KG (11 Induló)
1. Kriza Anna (Miskolci VSC)
2. Vaska Fanni (Ippon Judo Tatabánya)
3. Hajdú Ilang Anna (Diósd)
3. Hegedűs Lilla (Ceglédi VSE)
5. Tóth Alexa (Zalaegerszeg)
5. Szász Hanna (Siklós SE)
7. Tóth Réka Anna (Bakony JK)
7. Tetlák Abigél (Szatymaz)

48 KG (17 Induló)
1. Kőszegi Rebeka Rita (Toto Sport SE)
2. Wladimir Danica (Debreceni SC-SI)
3. Pásztor Boglárka (Kazincbarcikai Je)
3. Alacsony Petra, Fruzsina (Nippon Sport JC)
5. Borsos Janka (Ceglédi VSE)
5. Trunk Zita (OLC T-Trans Gemenc JK)
7. Farkas Ramóna (Szatymaz)
7. Kovács Zsuzsanna (Miskolci VSC)

52 KG (19 Induló)
1. Keller Rebeka (Ippon Judo Tatabánya)
2. Varga Petra (Judo SZK)
3. Büki Viktória (Diósd)
3. Galambos Bernadett (Tatai AC)
5. Walter Lilla (Judo SZK)
5. Sándor Petra Luca (Kecskeméti JC)
7. Riedl Dóra (Diósd)
7. Szabó Lili (Kecskeméti JC)

57 KG (17 Induló)
1. Sági Nikolett (Ceglédi VSE)
2. Bodor Sára Vera (Diósd)
3. Vecsernyés Mária Judit (Pécsi VSK)
3. Sipos Dorina (Szatymaz)
5. Zele Bernadett (UTE)
5. Vit Lili (BHSE)
7. Kelemen Adél (Judo SZK)
7. Németh Bernadett (Pollák DSE)

63 KG (11 Induló)
1. Strbik Réka (UTE)
2. Orosz Dorottya (Judo SZK)
3. Vass Eszter (Benta Se/Benta Judo)
3. Vaskó Kamilla (OLC T-Trans Gemenc JK)
5. Valkó Véda (Miskolci VSC)
5. Mohácsi Emese (Mogyi Bajai JC)
7. Bocz Dorka (Dombóvár)
7. Kelemen Adrienn (Somogyszob)

+63 KG (17 Induló)
1. Ménesi Beatrix (Szegedi Judo SE)
2. Sóczó Rebeka (Gyomaendrődi Judo Klub)
3. Nagy Orsolya Zsófi (Debreceni SC-SI)
3. Halmágyi Tamara (Hato Judo)
5. Fekete Viktória (Túrkeve)
5. Becskeházi Kata Éva (Tori JC)
7. Antal Roxána Mária (Gödöllői JK)
7. Takács Jázmin (Vitál JK)