Date: 2017. november 04., szombat 9:00
Categories: Serdülõ naptár*

FIÚK

33. KG (8 induló)
1. Major Ádám (BHSE)
2. Koller Balázs (Kaposvár)
3. Meleg Szabolcs (BHSE)
3. Burda Péter (Óbudai JC)
5. Gulicska Mihály (UTE)
5. Vékony Vilmos Zoltán (Ászok JC)
7. Bóna-Tarnik Bence (Vasas Judo)
7. Vikol Ádám (Nicsi JC)

36 KG (18 induló)
1. Schneider Barnabás (Kaposvár)
2. Kornyik Máté (Kőrös JSE)
3. Szolnoki József (Tori JC)
3. Szöllősi Benjamin (Toto Sport SE)
5. Plank Attila (BHSE)
5. Üveges Attila (KSI SE)
7. Ódor Patrik (Zalaegerszegi JSE)
7. Salamon Máté (BHSE)

40 KG (18 induló)
1. Özbas Yasin (Ceglédi VSE)
2. Kalász Ádám (KSI SE)
3. Farkas Zsombor (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Kiss Levente Gergely (Budaörsi SC)
5. László Olivér (Samurai JC)
5. Sánta Botond (Toto Sport SE)
7. Szüle Péter (UTE)
7. Galgand Hunor Budafoki Kse

45. KG (28 induló)
1. Tóth Richárd (Ászok JC)
2. Krjucskov Iván (Debreceni SC-SI)
3. Döbrösy Álmos (OLC-Trans Gemenc JK)
3. Gábor Áron (Judo SZK)
5. Varga Olivér (Ledényi JI)
5. Kriska Ferenc (Toto Sport SE)
7. Balázs Bálint Miskolc Városi Sportisk.
7. Dudás Medárd (Samurai JC)

50 KG (25 induló)
1. Rácz Bálint (Pécsi VSK)
2. Domoszlai Zolta (KSI SE)
3. Csányi Tamás (Szegedi JSE)
3. Fehér Benedek (Kőrös JSE)
5. Garabás Gergő (OLC-Trans Gemenc JK)
5. Mihályi Bálint (Vincze JC Zirc)
7. Sándor Gábor (OLC-Trans Gemenc JK)
7. Tóth Gergely (Miskolci VSC)

55. KG (18 induló)
1. Simon Bence (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Hrabovszky Richárd (Kecskeméti JC)
3. Szigetvári Kevin (Békés Megyei Kano JSE)
3. Kondé Levente Kristóf (Debreceni SC-SI)
5. Jaksa Ákos (Kecskeméti JC)
5. Filákovity Martin (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Vértessy Bence (Miskolci VSC)
7. Molnár Dániel (Benta SE)

60 KG (15 induló)
1. Kovács Máté Koppány (Mogyi-Bajai JC)
2. Varga Bernát (KSI SE)
3. Sőrés Áron (Ászok JC)
3. Farkas Flávió (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Pölös Nándor (Szatymaz)
5. Zsiga Zsombor (Mórahalom)
7. Dunajcsik Péter László (BHSE)
7. Major Ádám (Kecskeméti JC)

66 KG (9 induló)
1. Kőgyesi Gábor (Ceglédi VSE)
2. Merkulov Száva (UTE)
3. Nagy Olivér (Nagykanizsai JK)
3. Kenderesi Péter (Pécsi VSK)
5. Szolga Gábor Zalán (Bakony JK)
5. Lakos Máté (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Mikus Máté (Pollák DSE)
7. Víg Roland Zoltán (Pécsi KSE)

73. KG (7 induló)
1. Miklósvölgyi Dániel Ferenc (Ippon Judo Tatabánya)
2. Őze Olivér (Kaposvár)
3. Takács Attila (Óbudai JC)
3. Nagy Ákos Bátor (Tatabányai Nebuló)
5. Balogh János (Samurai JC)
5. Kiszel Dávid  (Tószegi Ferroflex JKI)
7. Völgyi Milán (Nagykanizsai JK)

+73. KG (8 induló)
1. Esztergályos Máté (Herman DSE)
2. Kurdi Benedek (Diósdi DSE)
3. Kövecsi Marcell (Tori JC)
3. Bosch Hunor (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Kriminál István Áron (Kecskeméti JC)
5. Lakatos György (Tatabányai Nebuló)
7. Fekecs Gergő (FTDJC Ajka)
7. Ludvig Gergő (Tamási)