Szent Szávó-kupa, Újvidék (Versenykiírással)

2015. január 25., vasárnap 9:00

Nemzetközi verseny, Temerin (Versenykiírással)

2015. február 07., szombat 9:00

Crown Kőrös-kupa, Nagykőrös (Versenykiírással)

2015. február 21., szombat 9:00

40. Pokal Lendave, Lendva (Versenykiírással)

2015. február 21., szombat 12:00

Serdülő és diákverseny, Pilismarót (Versenykiírással)

2015. február 22., vasárnap 9:00

Regionális rangsorverseny, Siklós (Versenykiírással)

2015. március 08., vasárnap 9:00

Bácska-kupa, Baja (Eredménylistával)

2015. március 21., szombat 9:00

Tabak-kupa, Tokodaltáró (Versenykiírással)

2015. március 22., vasárnap 9:00

Trofej Grada, Pancsova (Versenykiírással)

2015. március 28., szombat 7:00

Regionális verseny, Barcs (Eredménylistával)

2015. április 04., szombat 9:00

Rittex-kupa, Gyomaendrőd (Versenykiírással)

2015. április 04., szombat 9:00

Oros-Honvéd-kupa, Orosháza (Versenykiírással)

2015. április 18., szombat 9:00

Nemzetközi verseny, Piliscsaba (Versenykiírással)

2015. április 26., vasárnap 9:00

Budapest-kupa, Budapest, UTE (Eredménylistával)

2015. május 03., vasárnap 10:00

Serdülő Európa-kupa, Vági Miklós-emlékverseny, Győr (Eredménylistával)

2015. június 06., szombat 10:00 - 2015. június 08., hétfő 0:00

Amatőr Judo Juniális, Ajka (Versenykiírással)

2015. június 20., szombat 9:00

Balaton-kupa, Badacsonytomaj (Versenykiírással)

2015. augusztus 08., szombat 9:00

Tenkes-kupa, Siklós (Eredménylistával)

2015. augusztus 30., vasárnap 10:00

Bányász-kupa, Oroszlány

2015. szeptember 05., szombat 9:00

Euroliga, Szeged (Versenykiírással)

2015. szeptember 12., szombat 11:00

Tóth Péter-emlékverseny, Eger (Versenykiírással)

2015. szeptember 13., vasárnap 10:00

Meghívásos verseny, Tokodaltáró (Versenykiírással)

2015. szeptember 20., vasárnap 9:00

Atom-kupa, Paks (Eredménylistával)

2015. szeptember 27., vasárnap 10:00

Borsa Open, Bosznia-Hercegovina (Versenykiírással)

2015. október 03., szombat 8:00

Tutti-kupa, Koroncó

2015. október 11., vasárnap 9:00

Budapest-bajnokság, Budapest, UTE (Eredménylistával)

2015. október 24., szombat 13:30

Serdülő országos bajnokság, Baja (Eredménylistával)

2015. november 21., szombat 10:00

Jubileum-kupa, Mátészalka (Versenykiírással)

2015. november 28., szombat 10:00

Szent Szávó-kupa, Újvidék (Versenykiírással)

2016. január 30., szombat 8:30

Kőrös-kupa (Versenykiírással)

2016. február 06., szombat 9:00

Lendva-kupa, Lendva (Versenykiírással)

2016. február 13., szombat 8:00

Serdülő A diákolimpia, Vásárosnamény (Eredménylistával)

2016. február 20., szombat 9:00 - 10:00

Nemzetközi verseny, Pilismarót (Versenykiírással)

2016. február 21., vasárnap 8:30

Regionális verseny, Nemesvámos (Versenykiírással)

2016. március 12., szombat 8:00

Tavasz-kupa, Solt (Versenykiírással)

2016. március 12., szombat 9:00

Regionális verseny, Barcs (Versenykiírással)

2016. március 12., szombat 9:00

Budaörs-kupa, Budaörs (Eredménylistával)

2016. március 12., szombat 10:00

Nemzetközi verseny, Baja (Eredménylistával)

2016. március 19., szombat 9:00 - 10:00

Nemzetközi verseny, Újvidék, Szerbia (Versenykiírással)

2016. március 27., vasárnap 8:00

Bély László-emlékverseny, Győr (Versenykiírással)

2016. április 02., szombat 9:00
1. oldal / 3
Powered by JCal Pro - the Joomla Calendar