XIXO Nyuszi-kupa, Miskolc (TECHNIKAI OKOK MIATT ELMARAD!)

2016. április 02., szombat 9:00

Szent Szávó-kupa, Újvidék (Versenykiírással)

2015. január 25., vasárnap 9:00

Megyei diákolimpia, Oroszlány

2015. január 25., vasárnap 9:00

Nemzetközi verseny, Temerin (Versenykiírással)

2015. február 07., szombat 9:00 - 2015. február 08., vasárnap 23:00

Kitartás csatája, Dunakeszi (Kiírással)

2015. február 21., szombat 8:00

Crown Kőrös-kupa, Nagykőrös (Versenykiírással)

2015. február 21., szombat 9:00

40. Pokal Lendave, Lendva (Versenykiírással)

2015. február 21., szombat 12:00

Serdülő és diákverseny, Pilismarót (Versenykiírással)

2015. február 22., vasárnap 9:00

Tavasz-kupa, Solt (Versenykiírással)

2015. február 28., szombat 9:00

Turija-kupa, Szenttamás (Srbobran, versenykiírással)

2015. március 01., vasárnap 9:00

Regionális rangsorverseny, Siklós (Versenykiírással)

2015. március 08., vasárnap 9:00

Diák A, B Magyar-kupa, Tata (Eredménylistával)

2015. március 14., szombat 10:00

Tabak-kupa, Tokodaltáró (Versenykiírással)

2015. március 22., vasárnap 9:00

Utánpótlásverseny, Zalaegerszeg (Versenykiírással)

2015. március 22., vasárnap 9:00

Mogyi Pajtás-kupa, Baja (Eredménylistával)

2015. március 22., vasárnap 9:00

Trofej Grada, Pancsova (Versenykiírással)

2015. március 28., szombat 7:00

XIXO Nyuszi-kupa, Miskolc (Versenykiírással)

2015. március 28., szombat 9:00

Regionális verseny, Barcs (Eredménylistával)

2015. április 04., szombat 9:00

Rittex-kupa, Gyomaendrőd (Versenykiírással)

2015. április 04., szombat 9:00

Rákóczi-kupa, Szolnok (Eredménylistával)

2015. április 10., péntek 13:00

Tökmag-kupa, Domaszék (Versenykiírással)

2015. április 18., szombat 9:00

Oros-Honvéd-kupa, Orosháza (Versenykiírással)

2015. április 18., szombat 9:00

Bakony-kupa, Pápa (Versenykiírással)

2015. április 19., vasárnap 9:00

Nemzetközi verseny, Piliscsaba (Versenykiírással)

2015. április 26., vasárnap 9:00

Budapest-kupa, Budapest, UTE (Eredménylistával)

2015. május 02., szombat 10:00 - 2015. május 04., hétfő 0:00

Kerületi rangsorverseny, Győrszentiván

2015. május 10., vasárnap 9:00

Szentkirályi Judo Kupa, Kecskemét (Versenykiírással)

2015. május 10., vasárnap 9:00

Harsányi Judo Gála (Versenykiírással)

2015. június 06., szombat 10:00

Amatőr Judo Juniális, Ajka (Versenykiírással)

2015. június 20., szombat 9:00

Erzsébet tábor, Zánka

2015. június 21., vasárnap 9:00 - 2015. június 26., péntek 23:00

Nemzetközi edzőtábor, Győr (Kiírással)

2015. július 27., hétfő 9:00 - 2015. július 31., péntek 23:00

Balaton-kupa, Badacsonytomaj (Versenykiírással)

2015. augusztus 08., szombat 9:00

Nyári edzőtábor, Zánka

2015. augusztus 09., vasárnap 9:00 - 2015. augusztus 15., szombat 23:00

Megyei edzőtábor, Mosonmagyaróvár

2015. augusztus 17., hétfő 9:00 - 2015. augusztus 22., szombat 23:00

Tenkes-kupa, Siklós (Eredménylistával)

2015. augusztus 30., vasárnap 10:00

Bányász-kupa, Oroszlány

2015. szeptember 05., szombat 9:00

Regionális verseny, Szeged (Versenykiírással)

2015. szeptember 12., szombat 8:00

Faragó Benjamin-emlékverseny, Tatabánya (Versenykiírással)

2015. szeptember 13., vasárnap 8:00 - 9:00

Tóth Péter-emlékverseny, Eger (Versenykiírással)

2015. szeptember 13., vasárnap 10:00

Jó Világ-kupa, Albertirsa (Versenykiírással)

2015. szeptember 19., szombat 9:00 - 10:00

Meghívásos verseny, Tokodaltáró (Versenykiírással)

2015. szeptember 20., vasárnap 9:00
1. oldal / 4
Powered by JCal Pro - the Joomla Calendar