Date: 2017. október 07., szombat 9:00
Categories: Ifjúsági naptár*

FIÚK

42 KG (14 induló)
1. Barczikay Ákos (Óbudai JC)
2. Dudás Medárd (Samurai JC)
3. Kalász Ádám (KSI SE)
3. Gábor Áron (Judo SZK)
5. Bodzsár Béla (Kőrös JSE)
5. Pusztai Botond (Debreceni SC-SI)
7. Hodosi Krisztián (Pécsi KSE)
7. Kalász Ákos (KSI SE)

46 KG (15 induló)
1. Hegedűs Levente (Ceglédi VSE)
2. Pomázi Dominik (Ceglédi VSE)
3. Madár Áron (Kecskeméti JC)
3. Lengyel Miksa Mihály (Samurai JC)
5. Nagy Bence (Domaszék)
5. Domoszlai Zolta (KSI SE)
7. Hermann Benedek (Sopron)
7. Nagy Máté Tibor (UTE)

50 KG (16 induló)
1. Gombás Bálint (Győri AC)
2. Dudás Morgan (Samurai JC)
3. Farkas Bence (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Szánti Gábor (Nippon Sport JC)
5. Sztankó Dániel (Óbudai JC)
5. Andrási Márton (Mogyi-Bajai JC)
7. Rácz Bálint (Pécsi VSK)
7. Hajós Máté (Pécsi VSK)

55 KG (22 induló)
1. Szegedi Dániel (Ceglédi VSE)
2. Ürögdi Dominik (Ceglédi VSE)
3. Kittler Rudolf Kevin (KSI SE)
3. Mauks Ákos (UTE)
5. Hasilló Zoltán (Egri VSI)
5. Szabó Áron (Ippon Judo Tatabánya)
7. Pápai Áron (Egri VSI)
7. Bóka Botond (Szegedi JSE)

60 KG (27 induló)
1. Szatmári György (UTE)
2. Sánta László (Domaszék)
3. Béres Vince (Mogyi-Bajai JC)
3. Détári Dániel (Ceglédi VSE)
5. Varga Márton (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Csák Bojta (UTE)
7. Beringer Dominik (Budaörsi SC)
7. Harmath Ádám (UTE)

66 KG (25 induló)
1. Horváth Bence Tamás (Egri VSI)
2. Czimbalmos Olivér (Szatymaz)
3. Ócsai Sándor (Ceglédi VSE)
3. Kapás Gábor (Kőrös JSE)
5. Ócsai Ádám (Ceglédi VSE)
5. Dán György (Óbudai JC)
7. Balog Máté Tamás (UTE)
7. Szarka Zsombor (Győri AC)

73 KG (14 induló)
1. Ménesi Gergő (Szegedi JSE)
2. Szecsei Viktor (Szegedi JSE)
3. Kőrfy Bence (Egri VSI)
3. Ötvös Patrik (UTE)
5. Sáfrány Péter Marcell (Miskolci VSC)
5. Tóth Botond (Szegedi JSE)
7. Gazda Patrik (Vincze JC Zirc)
7. Parádi Balázs (Egri VSI)

81 KG (15 induló)
1. Nerpel Gergely (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Boros Iván (KSI SE)
3. Bertók Krisztofer (Vasas Judo)
3. Bajcsev Tamás (BHSE)
5. Veres Marcell (Atomerőmű SE)
5. Ijjas Attila (BHSE)
7. Borsos Kristóf (Ceglédi VSE)
7. Száva Zoltán (Samurai JC)

90 KG (9 induló)
1. Vég Zsombor (Ceglédi VSE)
2. Turányszki Zalán (Miskolci VSC)
3. Cigány Zsombor (Kecskeméti JC)
3. Tompa Márton (Szatymaz)
5. Nock Gergő (Somogyszob)
5. Sári Patrik (BHSE)
3. Tompa Márton (Szatymaz)
5. Nock Gergő (Somogyszob)
5. Sári Patrik (BHSE)

+90 KG (10 induló)
1. Sipőcz Richárd (Győri AC)
2. Varga Donát (KSI SE)
3. Potzner Frigyes (Várnegyed DSE)
3. Dorn Csanád (Szatymaz)
5. Marosi Bence (Tori JC)
5. Tóth Bertold (Zalaegerszeg JSE)
7. Pára Balázs (Rétság)
7. Lénárt Benedek (Szatymaz)


LÁNYOK

40 KG (8 induló)
1. Gönczi Dorina (Debrecen SC-SI)
2. Horváth Luca (Kőrös JSE)
3. Bodnár Emese (Ászok JC)
3. Gönczi Mirtill (Debrecen SC-SI)
5. Hornyánszki Lilla (Atomerőmű SE)
5. Mamira Luca (Pestlőrinc-Kassa SE)
7. Nagy Virág (Görbeország TE)
7. Pál Alexa (Pécsi VSK)

44 KG (9 induló)
1. Klein Dorina (Ceglédi VSE)
2. Kriza Anna (Miskolci VSC)
3. Vaska Fanni (Ippon Judo Tatabánya)
3. Szládovics Patrícia (UTE)
5. Harmath Eszter (UTE)
5. Balogh Zsófia (Samurai JC)
7. Hajdú Ilang Anna (Diósdi DSE)
7. Hegedűs Lilla (Ceglédi VSE)

48 KG (6 induló)
1. Köhler Zsuzsanna (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Kőszegi Rebeka Rita (Toto Sport)
3. Wladimir Danica (Debrecen SC-SI)
3. Gyertyás Róza (Koroncó-Tutti)
5. Hajdú Lili (Ceglédi VSE)
5. Paár Viktória (Óbudai JC)

52 KG (18 induló)
1. Ábrahám Titanilla (BHSE)
2. Kardos Tímea (Győri AC)
3. Keller Rebeka (Ippon Judo Tatabánya)
3. Iklódi Anna (Ceglédi VSE)
5. Sipos Dorina (Szatymaz)
5. Dékány Kata (Mogyi-Bajai JC)
7. Gajdosi Bianka (Judo Pápa)
7. Hajdú Eszter (Kőrös JSE)

57 KG (17 induló)
1. Özbas Szofi (Ceglédi VSE)
2. Vit Lili (BHSE)
3. Kelemen Adél (Judo SZK)
3. Perger Ivett (Mogyi-Bajai JC)
5. Kövesi Karina Dóra (Miskolci VSC)
5. Kovács Viktória (Bulldog JSE)
7. Marhold Victoria (Széchenyi ESE Győr)
7. Piriti Rebeka (Bakony JK)

63 KG (14 induló)
1. Katzenmajer Kíra (Mogyi-Bajai JC)
2. Nyíri Nikolett (UTE)
3. Bajcsev Vivien (BHSE)
3. Kozma Virág Boglárka (KSI SE)
5. Gecsei Dorottya (Miskolci VSC)
5. Sági Nikolett (Ceglédi VSE)
7. Papp Petra (UTE)
7. Strbik Réka (UTE)

70 KG (9 induló)
1. Czerlau Jennifer Stephanie (Miskolci JC)
2. Godó Zsófia Vilma (Kőrös JSE)
3. Becskeházi Anna (Tori JC)
3. Sóczó Rebeka (Gyomaendrődi JK)
5. Kerepesi Amira (Atomerőmű SE)
5. Schveigert Anett (Atomerőmű SE)
7. Szitkovics Veronika (Tamási Fehérszarvas)
7. Ferenczi Fruzsina (Szolnoki Sportiskola)

+70 KG (7 induló)
1. Ménesi Beatrix (Szegedi JSE)
2. Fenyvesi Csilla (KDJSE)
3. Kövér Zsófia (Atomerőmű SE)
3. Farkas Szilvia (Győri AC)
5. Takács Jázmin (Vital JC)
5. Dávid Éva (Érdi JC)
7. Balog Veronika (Kecskeméti JC)