Start Date: 2017. december 16., szombat 9:00 - 2017. december 17., vasárnap 23:00
Categories: Felnõtt naptár*

FÉRFIAK

60 KG (16 induló)
1. Nagajama Rjudzsu (japán)
2. Francisco Garrigós (spanyol)
3. Sarafuddin Lutfillajev (üzbég)
3. Amartuvshin Dashdavaa (mongol)
5. Eric Takabatake (brazil)
5. Robert Msvidobadze (orosz)
7. Iszlam Jasujev (orosz)
7. Guszman Kirgizbajev (kazah)

66 KG (16 induló)
1. Kherlen Ganbold (mongol)
2. Jeldosz Zsumakanov (kazah)
3. Baruch Shmailov (izraeli)
3. Vaza Margvelasvili (grúz)
5. Mihail Puljajev (orosz)
5. Charles Chibana (brazil)
7. Jakub Samilov (orosz)
7. Denis Vieru (moldovai)

73 KG (16 induló)
1. Hasimoto Soicsi (japán)
2. Lasa Savdatuasvili (grúz)
3. Hidayat Heydarov (azeri)
3. Tommy Macias (svéd)
5. Gijoszjon Bobojev (üzbég)
5. Odbayar Ganbaatar (mongol)
7. Arthur Margelidon (kanadai)
7. Rustam Orujov (azeri)

81 KG (16 induló)
1. Haszan Halmurzajev (orosz)
2. Aszlan Lappinagov (orosz)
3. Frank de Wit (holland)
3. Alan Kubecov (orosz)
5. Szaid Mollaei (iráni)
5. Eduardo Yudi Santos (brazil)
7. Emmanuel Lucenti (argentin)
7. Dagvasuren Nyamsuren (mongol)

90 KG (14 induló)
1. Beka Gviniasvili (grúz)
2. Gvak Dong Han (dél-koreai)
3. Nagaszava Kenta (japán)
3. Nikoloz Sherazadishvili (spanyol)
5. TÓTH KRISZTIÁN (KSI SE)
5. Alekszandar Kukolj (szerb)
7. Huszen Halmurzajev (orosz)
7. Mammadali Mehdiyev (azeri)

100 KG (16 induló)
1. Varlam Liparteliani (grúz)
2. Michael Korrel (holland)
3. CIRJENICS MIKLÓS (Atomerőmű SE)
3. Elkhan Mammadov (azeri)
5. Jorge Fonseca (portugál)
5. Kirill Gyenyiszov (orosz)
7. Adlan Biszultanov (orosz)
7. Elmar Gasimov (azeri)

+100 KG (15 induló)
1. Guram Tusisvili (grúz)
2. David Moura (brazil)
3. Alex Garcia Mendoza (kubai)
3. Rafael Silva (brazil)
5. Temuulen Battulga (mongol)
5. Maciej Sarnacki (lengyel)
7. Sztanyiszlav Bondarenko (ukrán)
7. Duurenbayar Ulziibayar (mongol)


NŐK

48 KG (15 induló)
1. Tonaki Funa (japán)
2. Irina Dolgova (orosz)
3. Urantsetseg Munkhbat (mongol)
3. Dzsong Bo Kjong (dél-koreai)
5. CSERNOVICZKI ÉVA (Ippon Judo Tatabánya)
5. Stefannie Arissa Koyama (brazil)
7. Shira Rishony (izraeli)
7. Melanie Clement (francia)

52 KG (15 induló)
1. Natalia Kuzutyina (orosz)
2. Amandine Buchard (francia)
3. Erika Miranda (brazil)
3. Larisa Florian (román)
5. Jessica Pereira (brazil)
5. Distria Krasniqi (koszovói)
7. Betina Temelkova (izraeli)
7. Cunoda Nacumi (japán)
PUPP RÉKA (Atomerőmű SE) helyezetlen

57 KG (16 induló)
1. Sumiya Dorjsuren (mongol)
2. Josida Cukasza (japán)
3. Helene Receveaux (francia)
3. Kvon Ju Dzsong (dél-koreai)
5. Rafaela Silva (brazil)
5. Nekoda Smythe-Davis (brit)
7. Theresa Stoll (német)
7. Timna Nelson Levy (izraeli)
KARAKAS HEDVIG (BHSE) helyezetlen

63 KG (15 induló)
1. Tasiro Miku (japán)
2. Nabekura Nami(japán)
3. Clarisse Agbegnenou (francia)
3. Juul Franssen (holland)
5. Daria Davidova (orosz)
5. Mungunchimeg Baldorj (mongol)
7. Alice Schlesinger (brit)
7. Magdalena Krssakova (osztrák)

70 KG (15 induló)
1. Maria Portela (brazil)
2. Barbara Matic (horvát)
3. Marie Eve Gahié (francia)
3. Anna Bernholm (svéd)
5. Alekszandra Szamardzsics (bosnyák)
5. Fanny Estelle Posvite (francia)
7. Aszma Niang (marokkói)
7. Michaela Polleres (osztrák)
GERCSÁK SZABINA (Miskolci JC) helyezetlen

78 KG (16 induló)
1. Marhinde Verkerk (holland)
2. Madeleine Malonga (francia)
3. Guusje Steenhuis (holland)
3. Karen Stevenson (holland)
5. Natalie Powell (brit)
5. Anasztaszija Dmitrijeva (orosz)
7. Audrey Tcheumeo (francia)
7. Mayra Aguiar (brazil)

+78 KG (13 induló)
1. Kim Min Dzsong (dél-koreai)
2. Idalys Ortiz (kubai)
3. Maria Suelen Altheman (brazil)
3. Larisza Cserics (bosnyák)
5. Jasmin Külbs (német)
5. Beatriz Souza (brazil)
7. Tessie Savelkouls (holland)
7. Sandra Jablonskyte (litván)



A magyarok eredményei
FÉRFIAK
90 KG. 1. forduló:
Tóth Krisztián–Axel Clerget (francia) aranyponttal 10–0. Negyeddöntő: Tóth Krisztián–Beka Gviniasvili (grúz) 0–7. A vigaszágon: Tóth Krisztián–Mammadali Mehdiyev (azeri) aranyponttal 7–0. A 3. helyért: Tóth Krisztián–Nagaszava Kenta (japán) aranyponttal 0–7
100 KG. 1. forduló: Cirjenics Miklós–Laurin Böhler (osztrák) 10–0. Negyeddöntő: Cirjenics Miklós–Elmar Gasimov (azeri) 7–0. Elődöntő: Cirjenics Miklós–Varlam Liparteliani (grúz) 0–7. A 3. helyért: Cirjenics Miklós–Jorge Fonseca (portugál) 10–0
NŐK
48 KG. 1. forduló:
Csernoviczki Éva–Noa Minsker (izraeli) 7–0. Negyeddöntő: Csernoviczki Éva–Melanie Clement (francia) aranyponttal, intéssel 1–0. Elődöntő: Csernoviczki Éva–Tonaki Funa (japán) 0–10. A 3. helyért: Csernoviczki Éva–Dzsong Bo Kjong (dél-koreai) 0–7
52 KG. 1. forduló: Pupp Réka–Distria Krasniqi (koszovói) 0–10
57 KG. 1. forduló: Karakas Hedvig–Sumiya Dorjsuren (mongol) aranyponttal 0–10
70 KG. 1. forduló: Gercsák Szabina–Michaela Polleres (osztrák) 0–10