jibanner ksi3

Szereztek érmet a KSI SE judósai a római felnőtt European Open-viadalon, a follonicai ifjúsági Európa-kupán és a miskolci EBMEX-kupán egyaránt.

A +78 kilogrammosok között szereplő Kárpáti Emese a harmadik helyen végzett Rómában, az European Open-sorozat olasz állomásán. A viadalon huszonöt ország 151 versenyzője lépett tatamira.

Az esztendő első – olasz rendezésű – korosztályos Európa-kupáján Varga Donát (+90 kg) bronzérmet szerzett, Boros Iván (81 kg) pedig a hetedik helyen zárt. Az ifjúsági versenyen harmincöt ország 534 fővel képviseltette magát.

Február 17-én a Miskolci Rendészeti SZKI sportcsarnokában rendezték meg az ifjúsági Magyar Kupa (EBMEX-kupa) küzdelmeit. Beringer Dominik és Patyi Máté ezüst-, Kalász Ádám a bronzéremig, Domoszlai Zolta, Sziki Evelin és Kozma Virág az ötödik, Guzsván Csaba pedig a hetedik helyig verekedte el magát.