2018. január 28.

Az ifjúságiak is Győrben kezdték a szezont

Ötvenhárom egyesület 239 judósa lépett tatamira az ifjúsági korcsoport idei első hazai erőpróbáján, a győri országos rangsorversenyen. Tizennyolc súlycsoportban osztottak érmeket.




Az Ász Sport Fotó galériája a rangsorversenyről: KLIKK IDE!


A legsikeresebben a Ceglédi VSE versenyzői teljesítettek, akik összesen nyolc érmet (négy aranyat, két ezüstöt és két bronzot) szereztek, megérdemelten végeztek az éremtáblázat első helyén. A második helyet a BHSE szerezte meg (három arany és három bronz), míg harmadikként a Szegedi JSE futott be (két arany, egy bronz).




A rangsorversenyen összesen tizenkét klub szerzett aranyérmet és huszonhat ért el valamilyen dobogós eredményt. A korosztály következő nagy versenye február 10-én az olaszországi Európa-kupa viadal lesz a válogatottak számára, majd egy héttel később Miskolcon kerül sor a hagyományos EBMEX-kupára. Az ifjúsági országos bajnokságot március 17-én Veszprémben rendezik meg.




Ifjúsági országos rangsorverseny, Győr

FÉRFIAK

42 KG (10 induló)
1. Gábor Áron (Judo SZK)
2. Kalász Ákos (KSI SE)
3. Kalász Ádám (KSI SE)
3. PusztaiBotond (Debreceni SC-SI)
5. Farkas Zsombor (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Taskó Balázs (Moha SC)
7. Horváth Attila (Sopron)
7. Vég Milán (Ceglédi VSE)

46 KG (13 induló)
1. Tóth Richárd (Ászok JC)
2. Nagy Bence (Domaszék)
3. Dudás Medárd (Samurai JC)
3. Barczikay Ákos (Óbudai JC)
5. Özbas Yasin (Ceglédi VSE)
5. Zelcsényi Miklós (UTE)
7. Csorba Dominik (Egri VSI)
7. Hodosi Krisztián (Pécsi KSE)

50 KG (17 induló)
1. Kovács Bence (Ippon Judo Tatabánya)
2. Farkas Bence (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Gombás Bálint (Győri AC)
3. Andrási Márton (Mogyi-Bajai JC)
5. Adorjáni Gergely (Ledényi JI)
5. Hegedűs Levente (Ceglédi VSE)
7. Mozsolits Bence (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Szanyikovách Sebő (Nippon Sport JC)

55 KG (21 induló)
1. Bóka Botond (Szegedi JSE)
2. Marosi Bálint (Óbudai JC)
3. Andrási Gellért (Mogyi-Bajai JC)
3. Koávcs Attila (Ippon Judo Tatabánya)
5. Szabó Áron (Ippon Judo Tatabánya)
5. Sztankó Dániel (Óbudai JC)
7. Simon Bence (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Vikol András (Győri AC)

60 KG (18 induló)
1. Szegedi Dániel (Ceglédi VSE)
2. Ürögdi Dominik (Ceglédi VSE)
3. Demeter Bendegúz (BHSE)
3. Béres Vince (Mogyi-Bajai JC)
5. Lengyel Tas (Samurai JC)
5. Kittler Rudolf (KSI SE)
7. Zsadányi Zsolt (Kecskeméti JC)
7. Végvári Dániel (Mogyi-Bajai JC)

66 KG (23 induló)
1. Horváth Bence (Egri VSI)
2. Ócsai Ádám (Ceglédi VSE)
3. Karsai Bence (Ázsok JC)
3. Veres Attila (Leányvár)
5. Varga Márton (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Dán György (Óbudai JC)
7. Kerekes Patrik (Ceglédi VSE)
7. Szarka Zsombor (Széchenyi ESE Győr)

73 KG (25 induló)
1. Nerpel Gergely (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Ötvös Patrik (UTE)
3. Tóth Botond (Szegedi JSE)
3. Murányi Tamás (Budaörsi SC)
5. Szatmári Tamás (Vasas Judo)
5. Sándor Péter (Szatymaz)
7. Miklósvölgyi Dániel (Ippon Judo Tatabánya)
7. Kovács Dániel (Mogyi-Bajai JC)

81 KG (17 induló)
1. Bajcsev Tamás (BHSE)
2. Veres Marcell (Atomerőmű SE)
3. Borsos Kristóf (Ceglédi VSE)
3. Huszár Gergely (UTE)
5. Sáfrány Péter (Miskolci VSC)
5. Alacsony Bátor (Nippon Sport JC)
7. Bertók Krisztofer (Vasas Judo)
7. Száva Zoltán (Samurai JC)

90 KG (12 induló)
1. Vég Zsombor (Ceglédi VSE)
2. Bötös Rajmond (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Ijjas Attila (BHSE)
3. Turányszki Zalán (Miskolci VSC)
5. Sári Patrik (BHSE)
5. Piedl Erik (Vincze JC Zirc)
7. Ligeti Márk (Pécsi VSK)
7. Korányi Botond (Vasas Judo)

+90 KG (7 induló)
1. Varga Donát (KSI SE)
2. Dorn Csanád (Szatymaz)
3. Pára Balázs (Rétság)
3. Pribojszki István (BHSE)
5. Földi Csanád (Domaszék)
5. Szentgyörgyi Gábor (Görbeország TE)
7. Turi Gábor (Mohács)


NŐK

40 KG (3 induló)
1. Mamira Luca (Toto Sport)
2. Pál Alexa (Pécsi VSK)
3 Száraz Csenge (Atomerőmű SE)

44 KG (9 induló)
1. Harmath Eszter (UTE)
2. Szládovics Patrícia (UTE)
3. Vaska Fanni (Ippon Judo Tatabánya)
3. Hegedűs Lilla (Ceglédi VSE)
5. Molnár Ajsa (Siklós SE)
5. Gönczi Mirtill (Debreceni SC-SI)
7. Böngyik Anna (Pécsi VSK)
7. Nagy Virág (Görbeország TE)

48 KG (9 induló)
1. Klein Dorina (Ceglédi VSE)
2. Kőszegi Rebeka (Toto Sport)
3. Gyertyás Róza (Koroncó-Tutti)
3. Köher Zsuzsanna (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Wladimir Danica (Debreceni SC-SI)
5. Paár Viktória (Óbudai JC)
7. Hajdú Ilang (Diósdi DSE)
7. Szász Hanna (Siklós SE)

52 KG (14 induló)
1. Ábrahám Titanilla (BHSE)
2. Tóth Eszter (Mogyi-Bajai JC)
3. Perger Ivett (Mogyi-Bajai JC)
3. Varga Petra (Judo SZK)
5. Salamon Réka (BHSE)
5. Iklódi Anna (Ceglédi VSE)
7. Szabó Lili (Kecskeméti JC)
7. Sándor Petra (Kecskeméti JC)

57 KG (13 induló)
1. Kerekes Gréta (Ceglédi VSE)
2. Bertók Regina (Vasas Judo)
3. Bodor Sára (Diósdi DSE)
3. Kovács Viktória (Bulldog SE)
5. Takács Boglárka (Veszprém JSE)
5. Zele Bernadett (UTE)
7. Végvári Jázmin (Albertirsa)
7. Glavosits Villő (Debreceni SC-SI)

63 KG (15 induló)
1. Gecsei Dorottya (Miskolci VSC)
2. Rickert Zsófia (Samurai JC)
3. Strbik Réka (UTE)
3. Katzenmajer Kíra (Mogyi-Bajai JC)
5. Marhold Viktória (Széchenyi Egyetem SE Győr)
5. Kozma Virág (KSI SE)
7. Kubai Virág (Pécsi VSK)
7. Vit Lili (BHSE)

70 KG (7 induló)
1. Bajcsev Vivien (BHSE)
2. Godó Zsófia (Kőrös JSE)
3. Tandi Zsanett (Leányvár)
3. Sóczó Rebeka (Békés Megyei Kano JSE)
5. Ferenczi Fruzsina (Szolnoki SI)
5. Becskeházi Kata (Tori JC)
7. Kerepesi Amira (Atomerőmű SE)

+70 KG (6 induló)
1. Ménesi Beatrix (Szegedi JSE)
2. Faragó Petra (Miskolci VSC)
3. Farkas Szilvia (Győri AC)
3. Fenyvesi Csilla (KDJSE)
5. Mucsi Maja (Kecskeméti JC)
5. Balog Veronika (Kecskeméti JC)



 
LEGYEN ÖN IS A KLUB TAGJA!
(Judoinfo.hu 2018
Forrás: Vincze Zoltán
Fotó: Ász Sport Fotó)




Következik!