A Vasas Judo csapatának felnőtt versenyzői március 24-én és 25-én Százhalombattán jártak, ahol a 20. Hungarian Masters Open nyílt magyar veteránbajnokságon vettek részt. A viadalon tizenöt ország csaknem kétszáz judósa lépett tatamira, a Vasas versenyzői közül Korányi Miklós (M6-os korcsoport, 66 kg) és Makhult Mihály (M2, 73 kg) arany-, Fehér Csaba (M5, 81 kg) pedig ezüstérmet szerzett, Göndöcs Attila (M4, 66 kg) a negyedik, Umheiser István (M2, 73 kg) az ötödik helyen végzett, a Vasas az összesített éremtáblázat negyedik helyén végzett – a magyar egyesületek között másodikként. A versenyzők győzelmet érő dobásait megörökítették.

Ma ünnepelné negyvenegyedik születésnapját a Nemzetközi Judo Szövetség B-kategóriás versenybírója, a magyar bajnoki bronzérmes Huszár Balázs, akit fájdalmasan korán elveszített a magyar judosport.

Ma negyvenegy esztendős a junior ob-ezüstérmes Gosztonyi Balázs, aki nemzetközi bíróként rendszeres résztvevője a World Judo Tour sorozatnak, s részt vehetett a 2016-os riói paralimpián is. Isten éltesse!